Jak przerwać instalacje xp?pilne pomocy

wybaczcie,że zakładam nowy post ale jestem już u kresu sił… :cry:

próbując na nowo zainstalować system doszedłem w instalacji do punktu w którym muszę wpisać klucz aktywacyjny do mojego windowsa a nie wiem gdzie go mam :sciana: i teraz nie wiem jak przerwać instalacje i powrócić do poprzedniego stanu żeby sprawdzić ten nr :frowning: bo kiedy restaruje kompa to on po właczeniu od razu zaś przechodzi do kontynuowania instalacji… :help: :smuteczek:

prosze pomóżcie

Nie da się. Jak wyłączysz kompa i go włączysz to będzie kontynuował instalację. LiveCD też odpada bo pewnie zrobiłeś formata.

Klucz powinien być na naklejce na obudowie.

Jeżeli dokonałeś formatowania dysku, to już stary system przepadł. Jeżeli nie, to przed rozpoczęciem instalacji wciśnij F8 i wybierz stary system. Potem w oknie Mojego komputera->z menu->wybierz narzędzia->opcje folderów->zakładka widok->zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Następnie z dysku C otwórz plik boot.ini. Jego zawartość wklej na forum.

właśnie nie robiłem formata,wszedłem w instalacje z płyty wcisnąłem naprawę i zaczęła się ta instalacja… :frowning: a opakowania po windowsie nigdzie znaleźć nie mogę :frowning: co ja mam teraz zrobić doradźcie proszę

To uruchom działający system Windows i pobierz oraz użyj tego:

http://magical-jelly-bean-keyfinder.pl. … is-windows

Wyświtli ci klucz licencyjny z zainstalowanego systemu.

Zresetuj komputer, aby uruchomić Windows.

tylko jak uruchomić tego windowsa?ciągle kontynuacja instalacji wyskakuje,a nic nie formatowałem :frowning:

Masz zresetować komputer przyciskiem na obudowie i załadować Windows.

nic z tego,nadal od razu wyskakuje kontynuacja instalacji :frowning: czy moim ratunkiem będzie tylko piracki windows? :frowning: bo na zaś nowy oryginalny mnie nie stać :frowning:

to może linux

a czy do tej mojej płyty mogę podać klucz który ma w swoim xp moja dziewczyna??może to by mnie uratowało

Nie, bo jej jest przypisany do jej komputera. :stuck_out_tongue: Po za tym to nielegalne.

Szukaj opakowania lub naklejki licencyjnej.

Możesz spróbować zadzwonić na infolinię Microsoft - zobaczysz co Ci powiedzą.

Chyba ze ten Jej windows ma licencje na kilka stanowisk. Ale wtedy instalacji musisz dokonać z jej płyty by wszystko legalnie było…

Spróbuje jeszcze szukać,albo z jej płyty spróbować.Dziękuję wszystkim za odp. i pomoc,jesteście super! :slight_smile: