Jak przerwać instalacje xp?pilne pomocy

(Zolta Madzia) #1

wybaczcie,że zakładam nowy post ale jestem już u kresu sił.... :cry:

próbując na nowo zainstalować system doszedłem w instalacji do punktu w którym muszę wpisać klucz aktywacyjny do mojego windowsa a nie wiem gdzie go mam :sciana: i teraz nie wiem jak przerwać instalacje i powrócić do poprzedniego stanu żeby sprawdzić ten nr :frowning: bo kiedy restaruje kompa to on po właczeniu od razu zaś przechodzi do kontynuowania instalacji.. :help: :smuteczek:

prosze pomóżcie

(adam749) #2

Nie da się. Jak wyłączysz kompa i go włączysz to będzie kontynuował instalację. LiveCD też odpada bo pewnie zrobiłeś formata.

Klucz powinien być na naklejce na obudowie.

(Cosik Ktosik) #3

Jeżeli dokonałeś formatowania dysku, to już stary system przepadł. Jeżeli nie, to przed rozpoczęciem instalacji wciśnij F8 i wybierz stary system. Potem w oknie Mojego komputera->z menu->wybierz narzędzia->opcje folderów->zakładka widok->zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Następnie z dysku C otwórz plik boot.ini. Jego zawartość wklej na forum.

(Zolta Madzia) #4

właśnie nie robiłem formata,wszedłem w instalacje z płyty wcisnąłem naprawę i zaczęła się ta instalacja... :frowning: a opakowania po windowsie nigdzie znaleźć nie mogę :frowning: co ja mam teraz zrobić doradźcie proszę

(fastman92) #5

To uruchom działający system Windows i pobierz oraz użyj tego:

http://magical-jelly-bean-keyfinder.pl. ... is-windows

Wyświtli ci klucz licencyjny z zainstalowanego systemu.

Zresetuj komputer, aby uruchomić Windows.

(Zolta Madzia) #6

tylko jak uruchomić tego windowsa?ciągle kontynuacja instalacji wyskakuje,a nic nie formatowałem :frowning:

(fastman92) #7

Masz zresetować komputer przyciskiem na obudowie i załadować Windows.

(Zolta Madzia) #8

nic z tego,nadal od razu wyskakuje kontynuacja instalacji :frowning: czy moim ratunkiem będzie tylko piracki windows? :frowning: bo na zaś nowy oryginalny mnie nie stać :frowning:

(mati75) #9

to może linux

(Zolta Madzia) #10

a czy do tej mojej płyty mogę podać klucz który ma w swoim xp moja dziewczyna??może to by mnie uratowało

(fastman92) #11

Nie, bo jej jest przypisany do jej komputera. :stuck_out_tongue: Po za tym to nielegalne.

(Frog) #12

Szukaj opakowania lub naklejki licencyjnej.

Możesz spróbować zadzwonić na infolinię Microsoft - zobaczysz co Ci powiedzą.

(Kacper1920) #13

Chyba ze ten Jej windows ma licencje na kilka stanowisk. Ale wtedy instalacji musisz dokonać z jej płyty by wszystko legalnie było...

(Zolta Madzia) #14

Spróbuje jeszcze szukać,albo z jej płyty spróbować.Dziękuję wszystkim za odp. i pomoc,jesteście super! :slight_smile: