Jak przerzucić gre na drugi monitor

Hej moim drugim monitorem jest telewizor 21 cali z wejściem HDMI czy da się zrobić tak żeby ustawiania telewizora jako główny monitor włączać na nim gre i do tego na cały ekran? Chciałbym sobie grać siedzac na kanapie z padem w łapie ale nwm czy tak sie da

Zgaduje, że chcesz podpiąć laptopa do telewizora za pomocą HDMI. Jeśli tak, no to pewnie że się da. Najpierw napisz jaką masz kartę graficzną oraz jakie masz wyjścia w laptopie. Przede wszystkim czy masz w nim HDMI czy tylko samo wyjście vga.

chodzi mi akurat o komputer ale to bez róznicy w karcie graficznej mam złącze D-Sub DVI i HDMI karta graficzna to Karta graficzna PALIT 240 512 MB ( chipset GT 240)

No to jedyne co musisz zrobić, to podłączyć komputer z telewizorem za pomocą kabla HDMI, a następnie w ustawieniach ekranu (pr. kl. myszy na pulpit i właściwości) wybrać który monitor chcesz, aby był główny. Gdyby tam tego nie było lub nie działało, to użyj panelu sterowania Nvidii (powinien być w panelu sterowania) i w opcji “konfigurowanie wielu monitorów” wybierz odpowiadającą Ci konfigurację.

Gdybyś z kolei nie miał panelu sterowania Nvidii, to prawdopodobnie masz zainstalowany sam sterownik do karty bez oprogramowania i będziesz musiał ściągnąć ze strony Nvidii najnowsze sterowniki i je zainstalować.