Jak przesłać bluetooth zdjęcie png (38mpix) z nokia 1020

Witam, czy ktoś może mi pomóc, chce kupić telefon nokia 1020 ze względów na jego aparat dotychczas mam Nokie N8

i robię nią fotki, które można zobaczyć na **** ,

Poszedłem do sklepu zrobiłem zdjęcie Lumia 1020 i takie same N8 chciałem z lumia 1020 przesłac je  bluetooth do nokia n8 by porównać je w domu czy na prawdę będzie różnica przy powiększaniu fotografii chodzi mi o szczegóły.

No i wchodze w galerie (lumia 1020) i wysyłam zdjęcie poprzez bluetooth a do Noki N8

dochodzi tylko zdjęcie 5mpix jpg a 38pix png niema

próbuje znaleźć je w telefonie Lumia 1020 lecz w galerii jest tylko 1 zdjęcie  5mpix

sprzedawca wogule nie wie jak sie za to zabrać bo jak mówi ma androida, nawet byłem w autoryzowanym serwisie Nokia to usłyszałem chętnie bym pomogła lecz nie mamy telefonu nastanie mówi sympatyczna Pani.

z góry dziękuje za pomoc.

Pewnie w ustawieniach apki do cykania fotek jest/było ustawione 5Mpx… Następnym razem, przed zrobieniem zdjęcia sprawdź jakie są ustawienia, tym bardziej przy aparatach wystawowych, ponieważ domyślnie mogą być zaniżone, chodź nie można wykluczyć też tego, że ktoś wcześniej grzebał w konfiguracji i zmienił domyślne wartości ;).

Domyślnie, we wbudowanej galerii oraz przy przesyłaniu plików używane są mniejsze wersje zdjeć - bo 1020 robi zdjęcie 5 Mpix + 38 Mpix (i to drugie w formacie JPG lub DNG). Możesz je zgrać na komputer po podłączeniu telefonu, albo dostać się do pełnych plików za pomocą programu Files (Pliki - nie wiem jak się nazywa w wersji polskiej). Files dostępny jest standardowo w WP 8.1 Update 1, albo można go doinstalować ze Sklepu. Za pomocą aplikacji Files wchodzisz do katalogu z obrazkami i przesyłasz obrazek z nazwą zawierającą __highres.

 

Lumia 1020 robi zdjęcia w bardzo podobnej jakości jak Nokia 808, lepsze niż N8.