Jak przesłać muzykę z kompa na komóre?


(Ranran 27) #1

Cześć. Mam bardzo głupie pytanie czy ktoś mi morze powiedzieć ja można przesłać muzykę lub obraz z komputera na telefon bez użycia kabla, podczerwieni i bluetooth. Coś w stylu MMS. Pomocy.


(Walker15130) #2

Bramka mms :stuck_out_tongue:


(goomish) #3

Podobno są jakieś programy dzięki którym można wysłać z komputera sms-a czy w szczególności mms-a. Sam kiedyś szukałem :-). Ale nie znalazłem niczego darmowego lub działającego sensownie w wersji trial.

Zostaje więc rozwiązanie stosunkowo proste ale też niezbyt tanie (choć koszt zależy od tego jaką masz taryfę). Wyślij te pliki jako mail. I dobierz na telefonie. Oczywiście telefon musi obsługiwać skrzynki pocztowe pop3 i/lub imap ale o ile to nie jakiś przedpotopowy model, to na pewno obsługuje :slight_smile:


(system) #4

Czy telefon ma bluetooth? Bo jeśli tak, to kup za grosze na allegro odbiornik i już... Przesyłanie mp3 mailem to zabójstwo (chociażby dla portfela).


(Ranran 27) #5

Telefon nie posiada bluetooth ani podczerwieni! !!


(Jack8103) #6

http://pcs.cruz-network.net/

http://laduj.pl/Controller.php5


(klopas) #7

Ranran 27 , jaki to telefon?


(Ranran 27) #8

Samsung GT-E2120.


(goomish) #9

No to skorzystaj z karty pamięci, microSD jakie ten telefon obsługuje. Kup kartę (przyda się na potem, bo telefon ma miką pamięć wewnętrzną :-), pożycz od kogoś i skopiuj do pamięci telefonu...