Jak przesłać muzykę z kompa na komóre?

Cześć. Mam bardzo głupie pytanie czy ktoś mi morze powiedzieć ja można przesłać muzykę lub obraz z komputera na telefon bez użycia kabla, podczerwieni i bluetooth. Coś w stylu MMS. Pomocy.

Bramka mms :stuck_out_tongue:

Podobno są jakieś programy dzięki którym można wysłać z komputera sms-a czy w szczególności mms-a. Sam kiedyś szukałem :-). Ale nie znalazłem niczego darmowego lub działającego sensownie w wersji trial.

Zostaje więc rozwiązanie stosunkowo proste ale też niezbyt tanie (choć koszt zależy od tego jaką masz taryfę). Wyślij te pliki jako mail. I dobierz na telefonie. Oczywiście telefon musi obsługiwać skrzynki pocztowe pop3 i/lub imap ale o ile to nie jakiś przedpotopowy model, to na pewno obsługuje :slight_smile:

Czy telefon ma bluetooth? Bo jeśli tak, to kup za grosze na allegro odbiornik i już… Przesyłanie mp3 mailem to zabójstwo (chociażby dla portfela).

Telefon nie posiada bluetooth ani podczerwieni! !!

http://pcs.cruz-network.net/

http://laduj.pl/Controller.php5

Ranran 27 , jaki to telefon?

Samsung GT-E2120.

No to skorzystaj z karty pamięci, microSD jakie ten telefon obsługuje. Kup kartę (przyda się na potem, bo telefon ma miką pamięć wewnętrzną :-), pożycz od kogoś i skopiuj do pamięci telefonu…