Jak przesyłać pliki

Siema ja i mój kumpel mamy na serverach firewalle i nie możemy do siebie wysyłac plików a jest program który własnie robi tak że można wysyłać nawet jak jest firewall.Pomóżcie co mam zrobić bym mógł wysyłac pliki do kumpla.Zgóry dziekuje. :smiley:

Mnie tez by się to przydało. Jak ktoś wie jak przy podobnych warunkach jak wyżej, to niech rzuci jakimś info. Póki co ja się wyręczam kontem www na free.of.pl, ale ono ma małą pojemnosc i nie zawsze moge tam wrzucic wszystko co bym chciał.

Dzień dobry, Sechu16 w poprzednim poście pytałeś o to samo (post ten zablkokował Asterisk) :slight_smile: . Ja podzielam zdanie Asteriska “Jeżeli został postawiony firewall, to tak ma być”…Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem byłoby udać się do administratora sieci i on napewno by Ci pomógł. Jednakże, jak się orientuję, jeżeli chcesz przesyłać pliki przez komunikator GG, w Power GG istnieje (Nie wiem czy jeszcze funkcjonuje) funkcja, która po odpowiednim skonfigurowaniu ma umozliwiać swobodny przesył plików pomiędzy osobami znajdującymi się za Firewallem…

Pozdrawiam.

wiem o co ci chodzi . To się bardziej fachowo nazywa “wewnętrzny adres Ip” na 100% możesz przez tlena przesyłać pliki i on omija tego firewalla

osobiście polecam Skype można go znaleśc dobrych programach :slight_smile:

Jest to chyba rekord - sprawdzałeś daty ?

Przecież User na pewno do tej pory rozwiązał problem,

tylko o tym nie powiadomił.

Zamykam