Jak przez internet mogę oglądać polski kanał Polsat?

Witam, dziś mam dość kłopotliwy problem a chodzi mi o polską telewizję, czy wie może jak za pomocą internetu mogę oglądać przynajmniej kanał Polsat?

Mogę nawet płacić za oglądanie kanału Polsat, ale jaki program/stronę muszę wejść aby móc oglądać polski Polsat?

Mieszkam w Niemczech i bym chciał oglądać Polsat, mogę nawet za to płacić, ale jak to zrobić?

Niestety nie ma takiej możliwości. Niektóre programy Polsatu dostępne są www.ipla.tv.

Rozwiązaniem jest zakup w Polsce jakiejś platformy cyfrowej i zabranie dekodera do Niemiec. Ktoś w Polsce musi tylko płacić rachunki.

Saver odpuść sobie, co ty chcesz reklamy po 35 minut non stop oglądać weź sobie zobacz to http://telewizjanakarte.pl/

Sto razy lepsza TVP niż Polsat

Ja już wole nawet godzinne reklamy oglądać tylko żeby były w języku Polskim.

A ta TV na kartę w niemczech też działa?

Każda platforma cyfrowa z Polski zadziała ci tam gdzie ma zasięg satelita Hot Bird (czyli prawie cała Europa). Anteny z Polski brać nie musisz, bo w Niemczech są takie same :slight_smile: . Nie mam jedynie pewności, jak jest z TPSA, bo tam dekoder pobiera uprawnienia przez Internet, nie wiem czy to zadziała na zagranicznym IP.

Natomiast TNK, Polsat, Cyfra+ w Niemczech bez problemu zadziałają. Korzystanie z tych ofert jest co prawda niezgodne z regulaminami operatorów, ale ten punkt został wprowadzony jedynie ze względu na to, że prawa do nadawania filmów czy transmisji sportowych są przez nadawców wykupywane tylko na obszar Polski i w praktyce nie jest egzekwowany, bo platformy mają za granicą całkiem sporo użytkowników i po prostu im się nie opłaca.

Najtańsza oferta ze wszystkimi polskimi kanałami nadawanymi naziemnie to Cyfrowy Polsat z Pakietem Mini. Potem jest nieco droższa TNK (jeśli zapłacisz z góry za 2 lata, cena jest chyba nawet ta sama), tam nie ma Polsatu (są pozostałe kanały), ale za to jest więcej kanałów dodatkowych. 20 zł/mies. wychodzi najtańszy pakiet Cyfry+, ale moim zdaniem bardziej opłaca się TNK.

I w przypadku TNK, aktywację karty trzeba chyba wykonać z polskiego IP (robi się to przez Internet).

Tak ta Telewizja Na Karte działa normalnie za granicą .Saver znam ten ból z naszą telewizją też jestem za granica i nie miałem polskiej tv pół roku zanim, kupiłem sobie jakiś byle jaki dekoder i talerz i odbieram to co jest na hotbird nie kodowane mam programów 12 są to Viva Polska,4FunTV,TVP Polonia,Puls,Tele5,Polonia1,Tv Biznes,TVS,TVP Kultura,ITV,TVN Warszawa i EduSat.