Jak przyspieszyć gta san andreas!

Witam wszystkich zgromadzonych !!

To jaki to komputer, że ci gta zamula?

:o

Proponuję dokupić więcej pamięci i kupić lepszą kartę graficzną.

na minimum musisz mieć: rozdziałkę (800z600) detale, i inne efekty powyłączane a jak jeszcze się tnie to nic innego jak zmienić system na starszy (masz XP-zainstaluj 98) a jak nadal sie tnie- podaj nam spec. swojego kompa.

A wiec tak moj komputer (laptop) posiada zintegrowana karte graficzna ATI Radeon 64Mb procesor intel inside celeron M 1.6GHz ram 192Mb.

Na moje to zdecydowanie za mało i tu jest problem

Na takim sprzęcie to chyba jedynie w GTA3 i to na średnich detalach a nie w San Andreas :lol: Wymagania MINIMALNE mówią o 256MB RAM i karcie graficznej 64MB, rozsądne o 384MB RAM i karcie 128MB, procesor tu akurat… powiedzmy “daje radę” :roll:

Nie zmienia to jednak faktu, że o tej grze zapomnij do czasu modernizacji sprzętu…

E tam. Ja grałem w SA na laptopie z procesorem 1.3 GHz, 1 GB RAM układem Intel 82852/82855 coś tam :lol: i grać się dało - co prawda na najniższej rozdzielczości i na najniższych detalach, a w misjach “zadymionych” i gdy leciałem w chmurach gra klatkowała, ale ogólnie nie było tak tragicznie.

MikosxD ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

proponuję 800x600 i wyłączyć Frame Limiter

w SA grałem na P3 866 MHZ, GF2 32MB RAM i 384 MB pamięci operacyjnej - dla chcącego nic trudnego :slight_smile:

moja rada; zanim odpalisz GTA uruchom Total Commandera i wyłącz proces explorer.exe w windowsie :smiley: jeden z najbardziej pamięciożernych procesów w tle.

a GTA3 na tym samym kompie nie szło w ogóle- jak coś to Vice City (lepiej zoptymalizowane)

pozdrawiam i powodzenia