Jak przyśpieszyć internet w windows 10 i jak wyłączyć niepotrzebne usługi lub programy?

(aktywny27) #1

Jak przyśpieszyć internet w windows 10 i jak wyłączyć niepotrzebne programy które są nie potrzebne .I czy warto instalować pod nowy komputer jakiś program do optymalizacji komputera i czy ten antywirus windows defender może być i czy jest skuteczny.Proszę o pomoc

(rgabrysiak) #2

Po prostu wyłączyć lub usunąć. Nie wiedząc dokładnie co masz na myśli innej odpowiedzi udzielić nie mogę.

W mojej opinii nie warto.

Ile osób tyle opinii. Sam sprawdź czy wystarczy ci wbudowany program czy może potrzebny ci jest darmowy bądź płatny program antywirusowy. Mi w/w program wystarcza. 

(Zikup) #3

Osobiście nie widzę sensu instalacji dodatkowego antywirusa, defender jako podstawowa ochrona wystarczy, chyba że chcesz zamulać sobie komputer wieloma progami. Ale to moje podejście po prostu lubię mieć czysty komputer i jeśli wbudowane rozwiązania są wystarczająco dobre to przy nich zostaje.

Jedyny sposób przyśpieszenia Internetu to rozmowa z ISP i podpisanie umowy na wyższą przepustowość.