Jak przyspieszyć Windows Vista?


(system) #1

Witam

Mam do was takie pytanie: Jak przyspieszyć Windows Vista 32 bit. Mam taki system i chcę żeby szybcej działał i nie zacinał się (zacina się kiedy chcę jakiś plik przenieśc na pulpit lub gdy kliknę PPM na plik) Mam programy do optymalizacji systemu Wash And Go 2009, TuneUp Utilities i Glary Utilities oraz Odkurzacz. Mam 3GB RAM-u i dysk 320 MB, moim zdaniem to wystarczy dla Visty, ale i tak jakoś się czsem tnie. Proszę o pomoc.


(skandyn) #2

1.Usunięcie niepotrzebnych wpisów w auto starcie systemu

2.Zaawansowana optymalizacja systemu:

http://www.dobreprogramy.pl/Advanced-Sy ... 12911.html

3.Defragmentacja:

http://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-D ... 17143.html

4.Wyłączyć indeksowanie plików:

http://www.tricks.com.pl/usluga-indekso ... ows-vista/

Pozdrawiam.


(system) #3

Zapoznaj się tez z tym linkiem => http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=4443.0


(stanek.94) #4

ile razy będziecie sie jeszcze pytać jak przyspieszyc system? Ciężko skorzystac z google? http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q ... 7f3f23fe2e

Cała strona wyników. Pozatym tego gówna nie przyspieszysz bo to windows :stuck_out_tongue: A na dodatek vista. I co nam z twojego 3gb ramu i 320gb dysku jak to nikomu nic ni mówi. Skąd mamy wiedzieć czy masz sdram czy ddr3? czy dysk masz pata czy może zajebiście szybki na sata 3? Nawet nie podałeś procesora, może masz pentium III i to on ci spowalnia komputer? Jak juz masz zamiar pisać o swoim sprzęcie to się trochę przyłóż! i korzystaj z google!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: