Jak przywrócić androida 6.0.1 na samsung Galaxy A5 2016

Witam. Moja siostra pobrała nową wersje oprogramowania do androida 7.0 w Samsungu Galaxy A5 2016 i chciała by wrócić do poprzedniej wersji systemu. Jak zrobić krok po kroku powrót do poprzedniej wersji androida bez utraty gwarancji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ogólnie powinno to wyglądać mniej więcej tak jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=0SL0ygReJHQ

Jednak A5 2016 z tego co się orientuję ma kilka podmodeli (np. A510F) oraz jest wiele systemów z 6.0.1 od wielu operatorów/lokalizacji. Downgrade to wyzwanie nawet dla osób zaznajomionych w temacie, bo zawsze coś może pójść nie tak i jest zimny pot jak telefon się nie włącza i trzeba szukać przyczyny.

W skrócie - trzeba znaleźć system na ten telefon, najlepiej dla polskiej lokalizacji, pobrać go, fleszować przez Odina i tyle.

Tutaj masz przykładowy tutorial http://www.androidinfotech.com/2016/06/samsung-galaxy-a5-2016-sm-a510f-601_24.html
Jeśli dobrze poszukasz to jest ich wiele.

PS To usuwa gwarancję telefonu i nie da się tego ominąć. Choć w praktyce raczej nikt tego nie sprawdza. No chyba, że wgrasz inny system (np. czysty od Samsunga bez śmieci operatora) wtedy to widać od razu.

@Apostol1 no właśnie chcę wgrać czysty od samsunga a słyszałem że jak wgra się xeo to z gwarancją nie ma problemu i nie nabija to flagi tutaj masz zrzut ekranu z wersją oprogramowania jeśli to ma czymś pomóc nie chciał bym jej uceglić telefonu dlatego potrzebuje w miarę sprawdzony poradnik

Mam ten telefon, ale jeszcze nie miałem okazji tego na nim robić, więc spasuję… Ale ten tutorial co podałem chyba jest jednym z niewielu czytelnych, tylko trzeba by znaleźć jeszcze dobry firmware…