Jak przywrócić domyślne ustawienia w Firefoxie


(Seb Faron) #1

Mam pytanie ! Chodzi o ten pasek screen poniżej

http://obrazkowo.pl/show.php?img=20886_Beznazwy.jpg.html

co zrobić żeby było jak dawniej tzn. chodzi mi o to że jak coś się wpisuje w tym pasku to normalnie powinno być tak że po jakimś czasie wpisów jest dużo i można było sobie przeciągać paskiem . Było to bardzo przydatne chociaż dlatego że jak się wpisywało daną nazwę drugi raz to wystarczyło wpisać pierwszych parę liter i już samo wskakiwało . Odinstalowanie Firefoxa i instalacja nie rozwiązały tego problemu . A co do ustawień to wyglądają one tak :

http://obrazkowo.pl/show.php?img=20890_Beznazwy1.jpg.html

Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę o pomoc . :frowning:


(Zielony_Liść) #2

Narzędzia -> Opcje -> Prywatność -> Pamiętaj dane wprowadzone w formularzach i pasku wyszukiwania (zaznacz).

Dopiero teraz zobaczyłem że masz to zaznaczone, więc powinno być ok, hmm… ja przed chwilą testowałem u siebie i jest jak trzeba. Może odznacz daj ok, potem znów wejdź - zaznacz i znów OK. może coś pomoże


(Seb Faron) #3

U mnie też do niedawna było wszystko ok. no ale to było do niedawna teraz jest inaczej . A jeśli chodzi o twoją sugestie to już też tak próbowałem i nic . Czekam na dalszą pomoc . :help:


(Cosik Ktosik) #4

W opcjach Masz zaznaczone Akceptuj ciasteczka i tam Aż wygasną (sprawdź, czy w wyjątkach nie Masz blokady na google) i odznaczone czyszczenie prywatnych danych?


(Seb Faron) #5

No mam zaznaczone akceptuj ciasteczka ale nie aż wygasną tylko do zamknięcia programu . A jeśli chodzi o wyjątki to mam tam pusto nie mam blokady . Czekam na dalsze porady !!