Jak przywrócić funkcje z menu start

Zassałem sobie programik do bezpiecznej konfiguracji windowsa /miał przyśpieszyć pracę komputera/, niestety był po angielsku i nie wszystko mogłem w nim zrozumieć. Chodzi o to że po użyciu go wykasowało mi z menu start prawie wszystko tzn. zostały programy , ustawienia i pomoc, znikneło wszystkie pozostałe tzn. zamykanie windowsa , uruchamianie, wyszukiwanie ,moje dokumenty i jakieś tam jeszcze , niepamiętam co tam jeszcze było.Zaznaczam , że nie zrobiłem kopi zapasowej rejestru i nie mam możliwości przywrócić stanu jaki był przed zastosowaniem programu.Jak przywrócić skasowane funkcje menu start i gdzie ich szukać? Mój system to Win98SE.Chciał sobie chłop polepszyć to sobie po…ył ha ha ha ha . POZDRAWIAM! !!

Najlepiej foramcik 8)

Adrian tego typu porady mnie nie interesują , mnie chodzi o to jak to zrobić bez formatu. Miałem nadzieję , że ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak sobie z tym poradzić bo format to zawsze można zrobić, ale nie będę go robił z powodu jakichś błachostek. POZDRAWIAM! !!

A jak klikniesz na pasek PPM i weźmiesz Właściwości to tam gdzieś są stosowne opcje… Dokładnie Ci nie powiem gdzie, bo mam WinXP a o WIN 98 to już prawie w ogóle zapomniałem :lol:

Sprawdz tez czy w tym programie nie ma opcji reset to defaults albo podobnej. Pozdrawiam.

Pawek tak jak piszesz , właściwości są a w nich dodaj program ,tylko gdzie w systemie znzleżć zamykanie Windows i innych , które zostały usunięte?

Shakin wszystko było by ok gdyby nie jeden niuans: odinstalowałem ten program w przypływie złości.

POZDRAWIAM! !!

Ps.godzina 10:27 udało się , zainstalowałem po raz drugi ten program odznaczyłem wszystkie okienka zresetowałem kompa i wszystko wróciło do normy hurra! !!

To tak jak strzelać z armaty do wróbla. :smiley: :smiley: :smiley:

Ja , w tej, sytuacji użyłbym Setupcore.exe

z płyty instalacyjnej.

Zgodnie z sugestią - zamykam.

Asterisk