Jak przywrócić inkony?

witam bawiłem się jakimś programem do przemiany xp na viste i zostały mi po tym programie ikony jak je zmienić na standardowe?

clipboard02dj2.th.jpg

clipboard04ct0.th.jpg

clipboard03uv1.jpg

Wszystko zależy co to był za “jakiś program do przemiany XP na Vistę”. Jeżeli to było coś w stylu Vista Transformation Pack lub podobne - odinstaluj to. Zachowując maksymalną ostrożność i robiąc kopie zapasowe wszystkich ważnych plików, bo może się to skończyć reinstalacją systemu.

Jeśli deinstalacja nie wchodzi w grę - przywróć oryginalne pliki. Głównie shell32.dll, explorer.exe,… jednym słowem sporo dłubania.

systemu jakoś nie chce mi się preinstalować, no cóż szkoda. to było robione vista transformation pack ale go usunąłem.

Możesz wykonać tzw. instalację naprawczą, “w miejscu”. Czyli nadinstalować Windows bez usuwania bieżącej instalacji. Zostaną przywrócone wszystkie pliki systemowe, natomiast nie utracisz żadnych ustawień ani zainstalowanych programów. Będziesz musiał jedynie ponownie ściągnąć poprawki z Windows Update. Albo użyć Autopatchera.

ok dzięki :slight_smile:

chenio jakiego programu użyłeś do zmiany? :mrgreen:

już pisałem że Vista Transformation Pack

PPM na pulpicie -> Właściwości -> Wygląd -> Efekty -> Użyj dużych ikon zaznacz -> Ok -> Zastostuj - Ok. Potem odznacz duze ikony. :mrgreen:

nie działa.