Jak przywrócić konto na YouTube?

Od 2007 roku posiadałem konto na YouTube ale wszystko tak pozmieniali, że chyba to konto ze synchronizowało się z google gmail. Nie dawno wylogowałem się z mojej prywatnej poczty gmail bo musiałem zalogować się na pocztę pracowniczą i wtedy automatycznie też wylogowało mnie z YouTube.
Gdy chciałem się ponownie zalogować do mojego konta na YouTube to zalogowało mnie do niego przez pocztę pracowniczą przez co miałem inny nick na YouTube niż wcześniej. Później w nocy jak siedziałem na telefonie próbowałem zalogować się na Yotube nie przez pocztę pracowniczą tylko żebym był zalogowany tak normalnie przez konto moje prywatne. Wtedy coś kliknąłem niechcący i usunęło mi konto z tego urządzenia. W rezultacie teraz nie mogę się zalogować już na YouTube na moim koncie prywatnym. Wszystkie komentarze, które pisałem pod filmikami na YouTube z mojego prywatnego konta też poznikały.
Chciałbym to konto prywatne moje z powrotem odzyskać. Czy ktoś z Was wie może w jaki sposób to zrobić ? i jak ?
Ewentualnie gdyby się nie udało odzyskać konta prywatnego, to czy można zrobić tak, że jak będę pisał komentarz na YouTube z konta pracowniczego, żeby nie było widać nazwy firmy tylko żeby był inny nick ? Da się tak zrobić - gdzie ustawić w jakiś sposób ?
Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

Napisz do suportu od Youtuba… jak masz problem z tą platformą jak zwykły user z DP ma ci naprawić błąd lub przywrócić konto skasowanie przez twoją głupią nostalgie i klikanie gdzie bądź…

@Quassar A jaki tam jest email ? Czy mi w ogóle odpiszą na tylu użytkowników YouTube ?

Było się logować w trybie incognito na pocztę/w thunderbirdzie/Innej przeglądarce jak nie pobierała się instalka 15 godzin.

Co do kanału “YT” by nie było widać, że obrażasz jako firma to pod ikoną np. “T” (jak “Twoja firma”) będzie opcja “przełącz konto”.

obraz

Ale nie rób, że na koncie firmowym gmail będziesz mieć swoje profile YT do łapkowania w górę np. hejtu.

@krystian3w Że co ? - kompletnie nic z tego co napisałeś wyżej nie wynika. - Ja o żadnej instalce pobierającej się 15 godzin nie pisałem !

@krystian3w Kogo obrażam ? - coś napisaleś i nie wiadomo o co chodzi. - Chyba Ci się coś pomyliło.

@krystian3w Co Ty ? Piłeś coś ?