Jak przywrócić kopię zapasową zrobioną poprzez Ccleaner?

Pytanie jak w temacie.

pytania nie zadaje się w temacie…

jeśli chodzi Ci o kopię wpisów z rejestru, to poprzez dwuklik na kopii i dodanie informacji do rejestru.

:shock: jaki jest cel pisania tego samego w treści :?: , jak tytuł jest zarazem treścią :wink:

i dodanie informacji do rejestru tzn. jak się dodaje do rejestru :?:

Klikasz potwierdzasz i po sprawie.

po pierwsze:

Dlatego że od dawna panuje taka netykieta i wywodzi się jeszcze z usnetu, z którym jak widać miałeś mało wspólnego…

w każdym bądź razie możesz zadać pytanie w temacie, ale nalezy je powtórzyć w treści - bo od tego własnie jest treść.

po drugie:

jak klikniesz dwa razy na kopię - to będziesz wiedział - bo pokaże się zapytanie, czy informację dodać do rejestru.

właśnie tak klikałem na kopię i nie było żadnej informacji (zapytania, potwierdzenia), tylko przez parę sekund ukazała mi się klepsydra i chyba to była ta informacja przywrócenia kopi, ale nie byłem na 100 % pewny, stąd ten temat - można to jakoś sprawdzić, że kopia została przywrócona :?:

P.S.

Jak widać też miałeś mało wspólnego z netykietą, ponieważ informując mnie, że niby pytanie nie może być w temacie - sam nie zastosowałeś się do: Regulamin forum serwisu dobreprogramy

II. Obowiązki użytkowników forum

2.8. Należy unikać zbaczania z tematu podczas udzielania odpowiedzi w danym temacie.

2.10. W sprawach prywatnych czy w celu osobistej wymiany zdań w danym temacie, korzystaj z możliwości wymiany prywatnej korespondencji , maill, bądź komunikatorów (przyciski w postach lub w profilu każdego Użytkownika).

Ja oczywiście też ten punkt złamałem :wink:

Przeskanuj ponownie i zobacz czy CCleaner znajdzie ponownie to co już wcześniej kasował.