Jak przywrocic..menu kontekstowe i widok panelu sterowania

otoz mam taki problem… zainstalowalem sobie AutoPatcheraXp (jak sie okazalo nie dla mojej wersji systemu) -troche mi namieszal na kompie a po jego deinstalacji zostalo sporo szczatkow i chce sie ich pozbyc …

po 1 pod prawym przyciskiem myszy w menu kontekstowym mam np Copy to, move to (razy 2 ) oraz switch user

w panelu sterowania mam natomiast widok klasyczny i nie mozna go przywrocic do widoku XP .

wiecie jak mozna sie tego pozbyc ??

probowalem juz na rozne sposoby,ale ciagle nic …

Co do tego menu kontekstowego spróbuj wyczyścić rejestr, np. CCleaenrem lub jv16. Ewentualnie spróbuj ręcznie wyszukać i usuąć te wpisy z regedit.

A co do panelu sterowania - co to znaczy, że się nie da? Zniknął ten pasek zadań po lewej stronie?

Co do tego menu kontekstowego spróbuj wyczyścić rejestr, np. CCleaenrem lub jv16. Ewentualnie spróbuj ręcznie wyszukać i usuąć te wpisy z regedit - juz probowalem to na nic :frowning:

co do panelu sterowania - co to znaczy, że się nie da? Zniknął ten pasek zadań po lewej stronie? mhm dokladnie tak :cry: :cry:

Pasek możesz przywrócić wchodząc w Opcje folderów (albo z panelu albo z jakiegoś folderu>Narzędzia) i później w menu Zadania (u samej góry) zaznacz opcję “pokaż popularne zadania w folderach” :). Później już wiesz, co robić :wink:

A menu… hmm. Kiedyś widziałem taki program, w którym można było dodawać/usuwać elementy menu kontekstowego… Tylko nie pamiętam teraz jak się on nazywał… Jak sobie przypomnę to napiszę :wink:

:frowning: nie przywrocilo :frowning:

jakbys znalazl program to bym sie ogromnie ucieszyl :slight_smile:

Jak to? :o A próbowałeś restartować po tym?

A może przywracanie systemu by coś pomogło?

Złączono Posta : 23.08.2005 (Wto) 0:00

A tak na marginesie - nie wiem przypadkiem czy nie był to Tweak UI… I pamiętam, że w nim było coś takiego jak naprawa folderów, ikon itp. Spróbuj, można go ściągnąć z Vortalu.

Jak to? WoooW A próbowałeś restartować po tym?

probowalem - zadowmowilo sie to w moim kompie lepiej niez wirus…

A może przywracanie systemu by coś pomogło?

tez o tym pomyslalem- tylko,ze zapomnialem go wlaczyc po ostatnim usuwaniu wpisow w awaryjnym …:frowning: