Jak przywrócić odinstalowany sterownik usb skanera

Witam wszystkich.

Otóż mam problem z moim skanerem, który nie działa. Odisnatlowałem oprogramowanie i jeszcze raz zainstalowałem, ale to nic nie dało. Postanowiłem więc sprawdzić w menadzerze urządzeń czy może cos jest nie tak i wpadłem na taki komunikat we właściwościach

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)

Wydaje mi się, że ktoś odinstalował sterownik usb do tego urządzenia (ale pewnien nie jestem)

Prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu

Spróbuj wejść w menedżera urządzeń wybierz urządzenie a następnie wybierz opcje sterownik i opcje

  1. przywróć sterownik

2.aktualizuj sterownik może znajdzie jakiś na kompie a dla pewności zaznacz windows update i tylko tym razem powinno coś znaleźć tutaj masz pomoc http://screenshooter.net/8865500/djfvyct

Wprowadziłem wszystkich lekko w błąd.

Otóż sterownik jednak jest - ale w menadżerze urządzeń jest przy nim żółty wykrzyknik.

Spróbowałem go odinstalować i ponownie zainstalować i dalej ten znaczek się pojawia i ten komunikAT również. Skaner jak nie działał tak nie działa.

Czekam na dalsze instrukcje.

edit - Nie wiem czy to ważne, ale chcąc dodać skaner do urządzeń - to zauważyłem, że nie ma portu usb do wyboru, a podpięty jest przez usb.

spróbuj zrobić opcje 2 :smiley: dobranoc :roll:

Aktualizacja sterownika tez nic nie dała, pisze, że nie można znaleźć lepszego oprogramowania niż te co jest na kompie.