Jak przywrócić partycje wyszukane programem Testdisc?

Witam! Chciałbym odzyskać partycję, którą usunąłem. Przeskanowałem dydk programem Testdisc i po scanie wyskoczyło mi coś takiego:

https://lh5.googleusercontent.com/-nHGu … 0/test.JPG

Moje pytanie brzmi, która z tych partycji to recavery i jak ją przywrócić?

Tu masz instrukcję - przywrocenie-partycji-przy-pomocy-programu-testdisk-t347365.html

Teraz testuję program DMDE może on mi pomoże. Tylko jak nim odzyskać jakąś partycję?

W TestDisk zaznaczasz partycję, którą chcesz przywrócić i wybierasz opcję write.

Pozdrawiam!

A powiedzcie mi na jakiej partycji jest zapisane recovery w netboooku acer aspire one d255? Kiedyś w sumie nie potrzebnie ją usunąłem i chciałbym ją teraz odzyskać i nie wiem jaki ona na system plików fat12 czy fat 16?

Podejrzewam, że będzie to raczej Ntfs i prawdopodobnie jest to pierwsza partycja na liście na zrzucie ekranu, który podałeś. Jaką masz pojemność dysku? TestDisk twierdzi, że dysk jest za mały.

Pozdrawiam!

Mam pojemność 250gb ale to chyba widać na screenie.

Tak, widać, tylko nie wiem czemu TestDisk twierdzi, że dysk powinien mieć pojemność 2TB, dlatego pytam. Spróbuj odzyskać partycję pierwszą z listy, wybierasz

continue

i potem opcję write. Tworzyłeś może płyty RecoveryDVD?

Pozdrawiam!

Dzięki za pomoc ale już sobie darowałem odzyskiwanie tej partycji recovery. A co do płytek to nie robiłem.