Jak przywrócić partycje wyszukane programem Testdisc?

(Spiderman3) #1

Witam! Chciałbym odzyskać partycję, którą usunąłem. Przeskanowałem dydk programem Testdisc i po scanie wyskoczyło mi coś takiego:

https://lh5.googleusercontent.com/-nHGu ... 0/test.JPG

Moje pytanie brzmi, która z tych partycji to recavery i jak ją przywrócić?

(Xanthia) #2

Tu masz instrukcję - przywrocenie-partycji-przy-pomocy-programu-testdisk-t347365.html

(Spiderman3) #3

Teraz testuję program DMDE może on mi pomoże. Tylko jak nim odzyskać jakąś partycję?

(roobal) #4

W TestDisk zaznaczasz partycję, którą chcesz przywrócić i wybierasz opcję write.

Pozdrawiam!

(Spiderman3) #5

A powiedzcie mi na jakiej partycji jest zapisane recovery w netboooku acer aspire one d255? Kiedyś w sumie nie potrzebnie ją usunąłem i chciałbym ją teraz odzyskać i nie wiem jaki ona na system plików fat12 czy fat 16?

(roobal) #6

Podejrzewam, że będzie to raczej Ntfs i prawdopodobnie jest to pierwsza partycja na liście na zrzucie ekranu, który podałeś. Jaką masz pojemność dysku? TestDisk twierdzi, że dysk jest za mały.

Pozdrawiam!

(Spiderman3) #7

Mam pojemność 250gb ale to chyba widać na screenie.

(roobal) #8

Tak, widać, tylko nie wiem czemu TestDisk twierdzi, że dysk powinien mieć pojemność 2TB, dlatego pytam. Spróbuj odzyskać partycję pierwszą z listy, wybierasz

continue

i potem opcję write. Tworzyłeś może płyty RecoveryDVD?

Pozdrawiam!

(Spiderman3) #9

Dzięki za pomoc ale już sobie darowałem odzyskiwanie tej partycji recovery. A co do płytek to nie robiłem.