Jak przywrócić pasek aktywności na facebooku, gdy wszystkie sposoby zawodzą?

Niechcący kliknąłem “ukryj pasek aktywności znajomych” i teraz nie moge go przywrócić a próbowałem wielu, może (oby) nie wszystkich sposobów. Pomocy! Pilne! Jezu, kto tam pracuje żeby tak dramatycznie nie dopracowywać opcji używania portalu

Kliknij strzałeczkę w prawym górnym rogu --> dziennik aktywności --> pod napisem “komentarze” kliknij więcej i wybierz “znajomi” --> potem w otwartym okienku klinij w prawym górnym rogu taki kwadracik i zaznacz “ostatnia aktywność”.

tak m.in. też robiłem - żadnej poprawy. z resztą było zaznaczone czaly czas, razem z 3ema innymi opcjami

Pasek aktywności dziś powrócił :slight_smile: Stało się to tak, że dzisiaj znajomy obchodzi urodziny i o tym nad polecanymi stronami pojawiła się biała belka z informacją na której była opcja z ikonką przywrócenia paska aktywnosci. Być może jest to też kwestia tzw. samoistnego przywrócenia paska aktywnosci, bo wyczytałem, że czasami kiedy zniknie, powraca po dwóch dniach - dziś właśnie jest drugi. Mniejsza o to, temat do zamknięcia :wink: