Jak przywrócić pliki do narmalnego stanu?

Witam :]

Posiadam dziwny problem. Pewnego razu odpaliłem swojego laptopa i po wejściu w “Moje dokumenty” zauważyłem, że pojawiło się dużo plików/folderów. Między tradycyjnymi folderami (Dokumenty, Kontakty, Łącza, Muzyka, Wideo*, Obrazy, Pobieranie, Ulubione, Wyszukiwania, Zapisane gry) znalazły się pliki systemowe (jak przypuszczam): m.in. folder AppData, a w nim wiele losowych elementów, Deskop, Ustawienia lokalne (folder pusty), wiele plików zaczynających się na “NTUSER…”.

Także na dysku głównym pozachodziły zmiany. Niektóre pliki, jak Documents and Settings, ProgramData, Boot, stały się niedostępne (np. klikając na Documents and Settings wyświetla się komunikat “C:\Documents and Settings nie jest dostępny. Odmowa dostępu.”) Na dodatek ikony folderów wyglądają, jak po naciśnięciu opcji “Wytnij”. Wszystko przedtem było w porządku. Wyłączyłem laptopa, za godzinę znowu włączyłem i jest tak, jak opisałem. Chciałbym, żeby wszystko było jak dawniej , bo obecny stan raczej nie jest normalny. Jeśli ktoś wie, z czym to ma związek i wie jak pomóc, to proszę o pomoc!

System operacyjny: Windows Vista Home Premium.

*nie wiem jakim cudem, ale zniknął ten folder, a z nim wszystkie 30 filmów jakie miałem :frowning:

hm, może spróbuj przywrócić system

Przejmij je na własność: http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=38

Catronix , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przejęcie na własność nic nie pomoże. Okazało się, że niedostępny folder “Documents and settings” jest pusty, a pliki z niego zostały “rozsiane” po różnych folderach (tu Moje dokumenty). Chcę po prostu, aby wszystko wróciło na swoje miejsce. Zastanawiam się nad przeinstalowaniem. Czy coś innego da się zrobić bez przeinstalowywania? Nie chcę później instalować wszystkich sterowników i programów, które miałem po zakupie laptopa.

Moim zdaniem tak :arrow: możesz spróbować przywrócić komputer do wcześniejszego stanu. Start :arrow: programy :arrow: akcesoria :arrow: narzędzia systemowe :arrow: przywracanie systemu, i wybrać punkt przed tym problemem.