Jak przywrócić pliki z kosza?

Witam.Mam problem. Usunąłem przez przypadek pliki które sa mi bardzo potrzebne i opróżniłem kosz. Słyszałem ze da sie jakoś to przywrócić tylko nie wiem jak.Pomóżcie. Dzięki Pozdrawiam

Poprawiono błędy Ortograficzne zarówno w poście jak i w tytule.- Lazikar

PCI File Recovery

Opis

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Istnieje ryzyko częściowego nadpisania danych podczas instalacji programu (niewielkie ale jest). Nie zamykaj systemu.

Złączono Posta : 11.07.2007 (Sro) 18:02

Możesz użyć też PhotoRec portable - odpalany z pendrive

Narzędzie PhotoRec do odzyskiwania danych. Ponieważ jest odpalany z innego dysku (pendrive) nie ma ryzyka nadpisania danych.

Złączono Posta : 11.07.2007 (Sro) 18:07

Jeśli pliki usunąłeś z partycji systemowej to zainstaluj program na innej partycji i odwrotnie.

Złączono Posta : 11.07.2007 (Sro) 20:22

Można też podpiąć dysk przez koncentrator pod inny komputer (nie każdy ma dostęp do takiego rozwiązania).

Juz sciagnelem program PC Inspector File Recovery tylko ze jest jeden malutki problem :-o nie wiem jak nim sie poslugiwac :? Pliki ktore musze odnalesc to filmy-16 sztuk.Prosze was o pomoc i o instrukcje dla tego programu.Natomiast bardzo dziekuje za pomoc przez jaki program mam to sciagnac.Dzieki Pozdrawiam i mam nadzieje ze mi kolejny raz pomozecie :slight_smile:

Podałem Ci opis w poprzednim poście, przeczytaj uważnie.

(zaznaczasz partycje/dysk -> Tools -> Find lost data -> zielony “ptaszek”)

Jeśli masz możliwość to zastosuj się do rady:

lub

Mysior

w pierwszym poście i tytule poprawiłem błędy ty popraw drugiego posta a następne pisz poprawnie. Używaj polskich znaków i przerw.