Jak przywrócić podstawowy wygląd folderów Windows 7?

Jak przywrócić podstawowy wygląd folderów Windows 7? obecnie coś mi się stało i wszystkie foldery na każdym dysku nawet w pasku zadań mam takie http://www.iv.pl/ima…00607808889.png i nie wiem jak to zmienić na takie jakie miałem wcześniej proszę o pomoc pozdrawiam.

Nie wiem czy tylko u mnie ale link nie działa, wrzuć to na http://img269.imageshack.us/ .

http://img59.imageshack.us/img59/2192/beztytuuwgj.png

No OK ;] , napisz jak myślisz dlaczego do tego doszło, czy kombinowałeś coś z wyglądem systemu, modyfikowałeś pliki systemowe ewentualnie czy korzystałeś z jakiegoś programu do zmiany wyglądu folderów…

chciałem odpalić max payne i zaznaczyłem http://img413.imageshack.us/img413/8233/beztytuu2k.png potem odpaliłem grę i to się stało :frowning:

Link zwraca błąd 404 “not fund” :expressionless:

poprawiony :slight_smile:

Czy odznaczyłeś te wszystkie opcje , przynajmniej te w “Ustawieniach” ? Następnie udaj się do: Panel sterowania-> wygląd i personalizacja-> opcje folderów-> zakładka “widok” -> resetuj foldery. Możemy na początek tego spróbować :wink:

Tak odznaczyłem teraz nawet zrobiłem tak jak napisałeś i bez zmian :frowning:

Zanim zaczniemy kombinować zrób dwie proste czynności, przełącz kompozycję systemu na inną niż ta, która jest teraz i włącz z powrotem np. Windows Aero i zrestartuj komputer.

niestety nadal to samo :frowning: a może jest jakiś program co zmienia styl razem ze wszystkimi folderami bo takie foldery jak na tym zdjęciu widać mam nawet w pasku startu :frowning:

Proponuję wykonać przywracanie systemu do momentu przed tym zdarzeniem, jeżeli przywracanie zwróci błąd w trybie normalnym wykonaj je wtedy w trybie awaryjnym, pamiętaj że przywracanie wykonane w trybie awaryjnym jest nieodwracalne, wybierz sobie dobrze datę przywrócenia (opcja “pokarz inne punkty przywracania”), czyli jeżeli stało się to dziś to wybierz punkt z wczoraj.

zwrócił błąd mam pytanko jak z robić to z w trybie awaryjnym ?

Ewentualnie płyta z instalką windowsa w napęd, wiersz polecenia, sfc/scannow

Po prostu podczas startu systemu, zaraz po ekranie z Logo producenta wciśnij F8 wybierz tryb awaryjny reszta tak samo jak w normalnym.

W Vista i 7 nie jest wymagana płyta w napędzie :stuck_out_tongue:

Dziękuje podziałało już w trybie awaryjnym były normalne foldery naprawiłem w trybie awaryjnym i jest wszystko ok Serdecznie dziękuje ci semtex pisałem na różnych forach ale nikt nie nawet nie odpisał a ty to zrobiłeś i to bardzo szybko dziękuje ci jeszcze raz a i dla tych co mają taki problem lub będą mieli będzie to dobry poradnik :slight_smile:

Tak samo jak w normalnym, czyli start, wszystkie programy, akcesoria, narzędzia systemowe i przywracanie systemu…

Myślę że już chyba zwróciłeś uwagę na to że wcześniej już napisałem że wszystko jest już ok wiec nie wiem po co twój post i do admina temat/lock

No ale Max Payne działa bezproblemowo pod Win7 więc po co grzebiesz ?