Jak przywrócić stary bios

w nagrywarce DVD Lite-on? po aktualizacji przestała nagrywać i odtwarzać płyty (bios ze strony producenta i na 100% do tej nagrywarki) nagrywarka już po gwarancji

mam program do flashowania ale potrzebuje zmienić plik exe w bin tylko nie wiem jakim programem. może ktoś spotkał się z takim programem?

Może ten plik exe, to samorozpakowujące się archiwum. Spróbuj otworzyć go jakimś archiwizatorem, np. WinRARem czy 7-Zipem, sprawdź czy w środku nie ma pliku *.BIN.

jeśli masz wgrany nowszy bios niż ten, który chcesz wgrać to napędy mają raczej blokadę na wgrywanie starszego biosu niż obecny

nie da rady to jest zip i potem exe klikasz 2 razy sam znajduje nagrywarke i podmienia bios jest program upx ale nie umiem przy jego pomocy rozpakować pliku exe.

o blokadzie wiem byłem na cdr.info i pobrałem program do flaszowania który wyłącza funkcje rozpoznawania wersji zainstalowanego biosu ale też się wywala.program prosi żeby wskazać gdzie jest plik exe. lub bin. zeby go załadować a potem że plik jest skompresowany i error

A nie możesz zmienić rozszerzenia .exe na .rar i wypakować ??

a można zapytać po co ci tak bardzo ten .bin?

programy do flaszowania innego pliku nie przyjmą (wstecznego)

zdaje się, że jest taki fajny programik, który usuwa blokadę flashowania wstecznego z oryginalnych flasherów

zaraz poszukam linku

W dniu 22.05.2008 , o godzinie 17:04 został dopisany post przez dragonik

mam, sprawdź to

http://codeguys.rpc1.org/index.html

tak -link bardzo ciekawy(dziękuję) pobrałem łatki na mój bios zrobiłem to według opisu ale niestety nie działa być może nagrywarka już się popsuła prawie 3 lata ma

z tej strony dowiedziałem się że ta nagrywarka jest 5 generacji :o