Jak przywrócić stary wygląd gmail?

Miałem wszystko fajnie ustawione a teraz wygląda to okropnie.
Na dodatek czcionka jest jakaś niewyraźna.

Teraz zauważyłem jeszcze, że otwieranie wiadomości i powrót do odebranych jest wolniejsze niż przedtem.

Jeśli nie masz pod zębatką opcji powrotu do poprzedniego wyglądu (u mnie była na samej górze tego menu), pozostaje jedynie to co jest teraz lub wersja podstawowa HTML (opcja przejścia pojawia się podczas ładowania poczty, w prawym dolnym rogu). Chyba że istnieje jakiś dodatek do przeglądarki (Chrome, Firefox…), przywracający poprzedni wygląd tej poczty.

1 polubienie

Wydaje mi się, że też wycieli przycisk cofnięcia jak na YouTube.

Jak jest działające ciasteczko, co przywraca wcześniejszy Gmail, to można szukać skryptu (lub dodatku - jak komuś jest wygodniej wydać dodatek), co je utworzy.

Jak patrzę po Reddicie, to chyba nikt nie analizował chyba ciasteczek / LocalStorage (albo nie namierzyli działających), więc pewnie jak coś powstanie to będzie to mieszkanka JavaScript z CSS-em a nie starszy wygląd ładowany serwerów.

Jak nie ma, to może ktoś napisał lekki styl CSS lub omawiany prosty tryb HTML (o ile nie masz za szybkiego ładowania, że nie zdążysz kliknąć - na LTE się to raczej uda).

Jaki jest sens, skoro niedługo skasują stary wygląd i nie będzie już opcji jego włączenia. Jak czcionka jest niewyraźna, to może wina skalowania w systemie lub przeglądarce. Czcionkę możesz zmienić na inną przez style użytkownika w przeglądarce.

A na lagi interfejsu nowszy komputer lub przeglądarka nowsza niż Chrome 45 i Firefox 47 (niby takich na co dzień używa).