Jak przywrócić system do poprzedniego stanu?

Ściągnełam program OjectDock, bo chciała sobie ściągnąć jakis dodatek do pulpitu

Potem ściągnełam Rocketdock i chciałam z Objectdock przenieść ikony, wśród nich były moje pliki, zdjęcia i jak chciałam to przenieść okazało sie że tego skopiować nie można, dałam na wyszukiwanie i tego folderu nie znalazło!!

Próbowałam zrobić przywracanie systemu ale to nic nie pomogło, co ja mam zrobić ??

Po pierwsze pisz się “przywr ó cić”.

Nie da się przenosić tak ikonek miedzy dwoma programami, bo one się nie respektują pod tym względem…

Po co przywracać system? Foldery i pliki, które były na tych dockach dalej istnieją fizycznie na dysku. Wystarczy tylko je znaleźć i przeciągnąć ich ikony na odpowiedni dock.

Nawet nie dochodzę jak, ale namieszałaś…, wyszukiwarka nie znajduje folderu a czy ręcznie masz dostęp do tego folderu i tych plików, czy całkiem zniknęło wszystko ?

Tylko że ich nie ma dawałam na wyszukiwanie i nic nie znalazło,

Patrza łam tam gdzie były te pliki zapisane ale ich nie było!!

Dodane 20.02.2010 (So) 15:57

wszystko znikneło!!

Miałam utworzony skrót do tego folderu w ,start’’ i jak na to kliknełam pisało , folder został prawdopodobnie usunięty bądz przeniesiony’’

w koszu systemowym sprawdzałaś? Jesli nie ma na dysku to pozostają programy do odzysku skasowanych danych:

http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html