Jak przywrócić system do stanu fabrycznego?

Nie chcę, żeby cały system sie skasował, bo mam wgrany od nowości Windows i nie mam żadnych płytek. A już szwankuje i chce przywrócić do nowości, bo innej opcji nie ma. Proszę o szybką pomoc, to wazne

Czyli masz laptopa?

Napewno masz na dysku tzw. partycję recorvery z kopią systemu i to z niej możesz przywrócić system, szczegóły są podane w instrukcji obsługi.

I teraz - w zależności od marki laptopa oraz tego, jaki tryb przywracania wybierzesz, w trakcie tej operacji stracisz wszelkie dane z całego dysku lub tylko dane z partycji systemowej.

Co to za laptop - jaka marka i model?

Laptop to SONY VAIO VGN-N250E. Przy włączeniu komputera wcisnęłam F9, wyskoczyły mi 4 propozycje, po angielsku, z usunięciem systemu, dysku C, i coś jeszcze, ale przy tym jakieś błędy wyskakuja. A ja nie chce żeby cały system mi się skasował, bo nie mam na płycie systemu. wszystkie potrzebne mi pliki zgrałam na pendrive, więc chcę przywrócić do fabrycznego stanu, żeby działał tak jak był nowy. Z góry dziękuję

Nie musisz mieć na płycie, masz na dysku, na partycji recorvery.

Nie ma możliwości przywrócenia “do nowości” bez ponownej instalacji w tej partycji (lub płytki ale tej nie posiadasz)

A my mamy szklaną kulę aby się dowiedzieć jakie to są błędy.