Jak przywrócić system w androidzie?

Witam!

Posiadam tablet samsung galaxy tab 3 lite sm-110. No i przesadziłem z rootowaniem i mi się prawdopodbnie usunął system android czy coś, w każdym razie nie chce się uruchomić system… :(.

Proszę o pomoc! !!

Hej…może to pomoże

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ustawienia-fabryczne-android.html

Ściągnij system Android w pliku odpowiedni dla galaxy tab 3, oraz program, którym zainstalujesz Androida i to powinno rozwiązać Twój problem.

Czy w tablecie działa tryb recovery? Aby wejść w ten tryb, przy włączaniu należy wcisnąć odpowiednie klawisze, prawdopodobnie Volume Down + Home + Power.

Jeśli o to chodzi, to działa tryb recovery.

Jak działa, to połowa sukcesu. Jak już pisałem wyżej - ściągnij w pliku system Android odpowiedni dla Galaxy Tab 3, dodatkowo program do instalowania Androida i podpinasz Tab 3 kablem do komputera w trybie recovery i instalujesz. Instalacja jest bardzo prosta.

Chyba, że jakimś cudem pomoże sam reset do ustawień fabrycznych spod trybu recovery - dość szybkie do wypróbowania. Jeśli nie, to tak jak radzi Pawelek - instalacja androida, metoda już dowolna.

Twardy reset nic tutaj jednak nie pomoże(próbowałem). No cóż teraz tylko zostaje instalacja nowego androida. :(