Jak przywrócić ustawienia fabryczne bez płyty ani innych nośników

jak przywrócić ustawienia fabryczne bez płyty czy innych nośników .mam tylko kod aktywacyjny .

Ja stosuję taki sposób:
https://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_windows_repair.html

Zainstalować, uruchomić jako administrator, nacisnąć w oknie programu przycisk “Reboot To Safe Mode” (koniecznie!). Wyrazić zgodę na restart i w trybie awaryjnym uruchomić program “Tweaking.com Windows Repair” z ikony wykonawczej.
W pierwszy oknie programu wybrać przyciski “Jump To Repairs” > “Open Repairs”.
Tam, po lewej stronie, jedną, górną kratką zaznaczyć WSZYSTKIE pozycje (oznaczone jako Win8/10 można pominąć), a po prawej zaznaczyć “Restart…" > "Restart System”. Teraz pozostaje nacisnąć “Start Repairs” i pozwolić na naprawę. Potrwa to około 20 minut.
W tym czasie proszę nie posługiwać się myszą ani klawiaturą i nie ingerować w proces naprawy, aż do samoczynnego restartu komputera.
Jeśli po restarcie system nie zostanie przywrócony do porządku, to zostaje jedynie reinstalacja. Program nie usuwa żadnych aplikacji.
Uwaga! Operacja jest obarczona ryzykiem nie uruchomienia się systemu.

1 polubienie

To co ta aplikacja robi, jak nic nie zmienia i nie usuwa?

1 polubienie

Taki łagodniejszy ComboFix, niby raz naprawił kilka błędów w Windows 8.1, bo user się uparł i pozaznaczał wszystko, a prosiłem tylko o zaznaczenie 3-4 opcji w Tweaking.com - Windows Repair .