Jak przywrócic usunięte wpisy RegCleaner na Windows 7

Witam wczoraj jak co jakiś czas czyściłam rejestr programem RegCleaner 4.3

Narzędzie --> Czyszczenie rejestru --> Wykonaj wszystkie powyżej

Nie było z tym żadnego problemu tylko potem w zakładce programy zaznaczyłam wszystko i klikłam usuń gdy się zorientowałam co robie zatrzymałam to ale juz było za późno bo częśc się usuneła. Zrobiłam tak bo pomyliłomi się z innym programem. A teraz mam problem bo nie otwiera mi się Gadu-Gadu Skype i kilka innych aplikacji. Próbowałam przywrócić kopie zaznaczyłam wszystkie z wczorajszą data klikałam “Przywróć z kopii” i się niby ładowało ale i tak zaden z tych programów nie działa;/ co najgorsze zainstalowałam od nowa gg i znów wyskakiwał ten sam błąd opiero jak zainstalowałam stara wersje gg 7 to mi działa. Mam Windows 7.

Co moge zrobić zeby wszystko działało mi tak jak przedtem ? Znajomy mówił ze z płyty instalacyjnej Windowsa mozna przywróci rejestr czy coś w tym stylu ale ja nie mam tej płytki i nie mam też od kogo pożyczyć.

uruchom przywracanie systemu. Start/wszystkie programy/akcesoria/narzędzia systemowe/przywracanie systemu

Wyskakuje mi okienko i napis “Nie utworzono punktów przywracania na dysku systemowym komputera. Aby utworzyć punkt przywracania otwórz Ochronę systemu”

No to zostaje tylko użyć programu Revo uninstaler( http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html ). Przy jego pomocy od instalować wszystkie nie działające aplikacje. Potem poprawić czyszczenie rejestru ccleanerem( http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html ).

I instalować wszystko od nowa :slight_smile: .

nie da sie nic zrobic ? zeby nie odinstalowywac ?

Nie znam tego programu ( regCleaner), a na pewno przywróciłaś te kopie wpisów?

no tak kilka razy robilam ale chyba sie nie przywrocily

Jeśli przywracanie systemu masz wyłączone to nic się chyba nie da zrobić #-o .