Jak przywrócić w XP ikonę pokaż pulpit na pasek

Witam Jak przywrócić wXP ikonę pokaż pulpit na pasek?

Na tej stronie napisali

No tak tak robiłam tylko nie widziałam ikony na pulpicie, bo zapisywał mi się Txt. Wrzuciłam na unicode i już po sprawie.Dziękuję.

Skrót: Win+D

Lub jak kto woli albo nie ma Ctrl+Esc do tego “D” i wuala :wink:

Właśnie nie działa skrót pokaż pulpit z paska szybkiego uruchomiena pozostal mi tylko metoda Win +D

Dzięki. Moze to głupie ale nie znałem tego skrótu… Kocham Cie gościu :smiley:

Czy aby na pasku była ikona skrótu “pokaż pulpit” na tymże pulpicie musi być ikona pokaż pulpit? Bo po wywaleniu z pulpitu tej ikony skrót na pasku nie działa.

Nie twórz na pasku skrótu do ikony na pulpicie (czyli skrótu do skrótu), tylko ją tam przenieś.

Zobaczymy czy jutro będzie działało

Nie działa. Oczywiście przy zegarze mogę nacisnąć PPM i wybrać z listy rozwijanej pokaż pulpit.

Przy Start mam też folder .skrót do pulpitu. Uruchomienie tych dwu możliwości kończy się otwarciem folderu pulpit, ale nie pokazuje wyglądu pulpitu takim jak on jest. Wyglad pulpitu mogę zobaczyć po zastosowamiu WIN +D, a kiedyś miałam ikonę obok “startu”, która pokazywała to co mogę zobaczyć po zastosowaniu WIN+D.

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

Użycie RogueKiller z opcji skanuj i z opcji usuwanie, naprawia domyślne systemowe ścieżki, systemowe skroty i nawet przywraca systemowe ikony na pasku. Potem koniecznie restart komputera. i wyrzuca się logi, backup i sam RogueKiller, chyba, że w logu usuwanie znajdzie się wpis infekcja, to wtedy temat na temat w dziale bezpieczeństwo.

 U mnie nie ma a działa… :wink:

Wyrzucę z pulpitu i sprawdzę jeszcze raz.