Jak przywrócić wcześniejsze sterowniki audio?

Ach, wczoraj zrobiłam największą głupotę i postanowiłam pogrzebać trochę na pasku zadań, co w efekcie zaowocowało bałaganem w zakładce “kontrolery dźwięku, wideo i gier” w menadżerze urządzeń. Poprzestawiałam coś i teraz w zakładce dźwięk (tu przy zegarze, ten głośnik), w mikserze nie mam ani wcześniejszego “Speaker”, ani Realtek (z ikoną home theater) tylko “głośniki” i cyfrowe połączenie audio (zamiast realtek) i rzekomo niepodłączony ATI HDMI Output.

Z góry mówię, że nie wiem, jak to odkręcić (jestem laikiem w tym Winowsie, w Xp pewnie nawet bym czegoś takiego nie zrobiła).

Swoją drogą nasuwa mi się jednak pytanie, czy aktualizacja sterowników może przywrócić poprzednie opcje, czy raczej trzeba rozwiązania szukać gdzie indziej?

Z góry dzięki za pomoc. :frowning:

Aktualizacja bądz,odinstalowanie obecnych sterowników i zainstalowanie ich na nowo,pewnie gdybym widział ten problem przed oczami bym to odkręcił ale tak to raczej moge gdybać co przestawiłaś,ale to nieważne,odinstaluj sterowniki i jak ewentualnie zapyta czy usunąc ustawienia zgódz się ,przeczyść po tej instalacji rejestr tym programem http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html i po zrobieniu tej czynności zainstaluj sterowniki na nowo,jak będą możliwe zainstalowanie nowszych to zainstaluj te nowsze.

Pozdrawiam

Post już nieaktualny, problem naprawiłam 20 min po jego napisaniu. Mimo to dziękuję za pomoc:)