Jak przywrócić Win 7 z płyty backup?

Witam, niestety przez nie uwagę moja siostra zrobiła z poziomu Ubuntu format partycji z Windowsem, pliki backupu też niestety nie ocalały, mam utworzoną płytę z obrazem systemu, lecz nie działa mi napęd, i tu moje pytanie, czy jak pożyczę płytę z Win 7 od znajomego, uruchomię instalator z USB i podam klucz od mojego Windowsa, to będzie to legalny sposób? I przede wszystkim czy to w ogóle jest możliwe do wykonania?

Laptop (z podpisu)?

Dodane 19.12.2012 (Śr) 23:59

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Tak, czyli nie ma żadnego problemu z tym jak pożyczę płytę i podam swój klucz?

Dodane 20.12.2012 (Cz) 0:10

A gdybym pobrał instalator z internetu?

Nie mówię tutaj o jakimś modyfikowanym, działającym bez klucza, lub na lewo aktywowanym, lecz samym systemem z opcją podania klucza, czy to możliwe do wykonania?

Nie powinno być problemów, musisz zainstalować dokładnie tą samą wersję która była na laptopie (nie wpisuj klucza podczas instalacji, tylko na postawionym systemie).

Najlepiej jest pożyczyć od kogoś płytkę (masz pewność że nikt przy niej nie grzebał) ale jeśli nikt nie posiada płyty to ostatecznie możesz pobrać.

Tak.

Dodane 20.12.2012 (Cz) 0:25

Zapoznaj się dokładnie z tematem zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

A gdybym pobrał instalator z internetu?

Nie mówię tutaj o jakimś modyfikowanym, działającym bez klucza, lub na lewo aktywowanym, lecz samym systemem z opcją podania klucza, czy to możliwe do wykonania?

Możesz pobrać obraz z internetu.

Tak.

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html