Jak przywrócić zarchiwizowane wiadomości w GMail

Witam,

Kilka miesięcy temu zarchiwizowałem (nie usunąłem) sobie wszystkie wiadomości, jakie wtedy miałem w skrzynce pocztowej (kilka tyś.). Teraz chciałbym je odzyskać i znów mieć do nich dostęp, jednak nie wiem jak to zrobić. Szukałem w “Wszystkie” ale są tam tylko te, których jak na razie nie zarchiwizowałem.

Jak więc przywrócić te zarchiwizowane wiadomości, bo wiem że da się tak zrobić, bo kiedyś przywracałem kilka z nich, jednak teraz nie mam już sposobu :roll:

Z góry dzięki.

Ps. Oczywiście google i pomoc gmail przeszukane :expressionless:

http://mail.google.com/support/bin/answ … nswer=6576

EDIT:

Pośpieszyłem się:P Na próbę jednak zarchiwizowałem kilka wiadomości i przeszedłem do folderu “Wszystkie” - okazało się, że tam właśnie się znajdują. Skoro jednak twierdzisz, ze zarchiwizowałeś i ich nie ma w folderze “Wszystkie” to wymiękam. Przepraszam, że nic nie wniosłem sensownego do dyskusji.

Z wyrazami pokory,

uho.

Oczywiście że próbowałem tego co jest w tym linku jednak nie ma tam (w folderze Wszystkie, pisałem już o tym) zarchiwizowanych wiadomości, są tam tylko te niezarchiwizowane.

EDIT:

Hmm, no ja też już nie mam pomysłu, ale serio nie ma tych zarchiwizowanych wiadomości w tym folderze Wszystkie #-o

Sam także testowałem i zarchiwizowałem kilka wiadomości z folderu Odebrane i tak jak u ciebie były one nadal dostępne w folderze Wszystkie, ale jak przywrócić te wiadomości, które zarchiwizowałem 2/3 stycznia 2010 :?

Wygląda na to że coś Ci się “pochrzaniło” z Gmailem, bo to nie jest normalne zachowanie poczty, normalnie wiadomości zarchiwizowane muszą być w folderze “wszystkie” a jak wiemy u Ciebie tak nie jest, sprawdź jeszcze w “koszu”, jednak ja zastanawiałbym się nad kontaktem z suportem Gmaila.

Kosz jest pusty oczywiście. No nic, napisze do gmaila, zobaczymy co poradzą.