Jak ręcznie skonfigurować połączenie internetowe w neostradz

Jak ręcznie można ustanowić połączenie z internetem w neostradzie TP?

I jaki jest numer telefoniczny tego usługodawcy internetowego .TPSA? :frowning:

Menu start->połączenia sieciowe->Utwórz nowe połączenie->połącz z internetem->konfiguruj moje połaczenie ręcznie połącz używając modemu telefonicznego->wybierasz modem->nazwa usługodawcy internetowego wpisz tu np. neostrada tp->potem nr telefonu wpisz np. p 0,35 ,wpisujesz nazwe uzytkownika i 2 razy haslo potem zaznacz 2 strzalki na dole kliknij dalej na koniec tez zaznacz strzalke to wszystko korzystasz z netu

Jeśli chodzi o numer telefonu może tez być 0/35?

Tak mi doradzili w pomocy technicznej w neostradzie ,która zresztą mam?

W pole numer wpisujesz swój numer telefonu razem z 0+ kierunek, np. 0506645654 (w czym 050 to numer kierunkowy).

Marcin23 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Marik ale można wpisać 0/35 .Tak mi doradzili w pomocy technicznej neostrady .Wpisałem wcześniej inny numer

202122 ale odradzili mi ten numer bo płaciłbym za kazde połączenie z internetem jak za rozmowe telefoniczną.

No ja sie łacze przez własny numer telefonu :slight_smile:

Ale w czym problem? W konfiguracji, czy z numerem?

Raczej z numerem .Masz: neostrade , netia…

możesz tam wpisać właściwie co chcesz ja kiedyś miałem nawet * i wszystko było ok

W polu numer telefonu nie wpisujesz nic i klikasz dalej

Wszystko jest tu

viewtopic.php?f=7&t=91864