Jak ręcznie usunąć pozostałości po IE

Jak mam ręcznie usunąć wszelkie pozostałości w rejestrze po IE 7,0??

mam Xp SP2.

IE 7 (jeśli masz viste) jest zintegrowany z systemem . jeśli ją usuniesz to może być to szkodliwe dla systemu

Się w całości zgadzam z przedmówcą.

IE w Viście to jest również jego “explorer.exe”. Bynajmniej ja tak słyszałem :smiley:

W trakcie instalacji Interneta Explorera 7 powinien zostać automatycznie utworzony punkt przywracania systemu dlatego proponuję sprawdzić czy takowy punkt został utworzony, a jeśli tak to z niego skorzystać.

Start -> uruchom -> msconfig -> zakładka Ogólne -> Uruchom przywracanie systemu -> przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu -> wskaż datę i zaznacz punkt, do którego chcesz przywrócić komputer i dalej postępuj według wskazówek widocznych na ekranie.

do adam 9870

Twój sposób niestety nie chce u mnie zadziałać. Wolałbym usunąć te pozostałości IE 7.0 ręcznie z rejestru. Kojarzę coś że robiło się to w trybie awaryjnym poprzez Edycja > Znajdź > Usuń . Czy wszystko co znajdę z nazwą Internet Explorer mogę bezpiecznie usunąć? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

jak jest napisane wyżej jest to xp a nie vista więc nie jest ona zintegrowana z system ccleaner i do boju .

jestem ciekaw czy jak tak zrobisz to podniesie Ci się system :slight_smile: Oczywiście ,że NIE bo IE korzysta z bibliotek systemowych .

Tu nie chodzi o to że chce nie mieć IE ja chce mie po porstu starsza wersje zeby komp nie zamulał bo IE7 ma tle zabezpieczen ze strony 3x dluzej sie laduja

Zainstaluj Operę, Firefoxa, K-Meleon a przekonasz się że nawet IE6 jest powolny.