Jak ręcznie włączyc WiFi?

(Krzekarma) #1

Witam, mam problem gdyż posiadam w swoim laptopie (ASUS A6 SERIES A6R) WiFi, wlaśnie 10-15min. temu zgrałem wszystkie sterowniki wymagane do tego itd. Lecz mam problem. Gdy klikam na klawiaturze klawisz FN + F2 (Tam włączam WiFi) to tak jakby wogole nie znajduje karty, własciwie to z tamtych przyciskow dziala mi tylko sciemnianie ekranu - nic wiecej, co dziwne wszystko na kompie mam wgrane… Lecz chodzi mi tutaj najbardziej o internet bezprzewodowy i chciałbym recznie wlaczyc WiFi. Proszę o Pomoc!!

Dziękuję… :))

(Kolas25) #2

A masz zainstalowane sterowniki do klawiszy funkcyjnych (ATK)?

(Krzekarma) #3

HYba tak, tak mi się zdaje. Dodam jeszcze ze sciemnianie i rozjasnianie ekranu działa mi na tych klawiszach. A gdy wchodze w menadzer urzadzen nie mam żadnych znaków zapytania, noo oprocz Podstawowe Urzadzenia Systemowe, lecz nie moge tego nigdzie znalezc, a watpie zeby bylo to zwiazane z tymi klawiszami. :slight_smile:

Dodane 13.07.2010 (Wt) 16:03

Hehe, problem rozwiązany. Dzięki, miałeś racje nie miałem wgranych własnie sterowników do ATK, a menadżer urządzen rzeczywiscie to wykrył lecz pod nazwą: “Nieznane Urządzenie”. Teraz wszystko Zgrałem i mam 0 znaków zapytania w Menadrzerze ;]] Laptop smiga jak dziki :stuck_out_tongue:

Dzięki.