Jak rozbić prezentację zdjęć?

Witam. Poszukuję programu, za pomocą którego rozbije na poszczególne zdjęcia prezentację zdjęć, którą otrzymałem od fotografa. Proszę o wskazanie programu, który bez strat jakościowych pozwoli mi na wyselekcjonowanie poszczególnych fotek. Z góry dziękuję za pomoc

Jaki to format? Zwykła prezentacja na DVD? Jeżeli tak, to pewnie jest w formacie PAL. To z kolei oznacza że jest ona w “niesamowitej” rozdzielczość 720×576 :smiley:

Jeżeli zdjęcia maja być jako pamiątka to ok, jeżeli chcesz je wywołać to wyjdzie ci Meksykańska Masakra Piłą Mechaniczną :smiley:

format podeślę jak wrócę z pracy, zapomniałem #-o ale jest na dvd z reszta filmów z wesela i niestety chcę wyłuskać pojedyncze zdjęcia w jak najlepszej jakości:(

Dodane 15.10.2009 (Cz) 16:22

a oto i brakujące dane typ pliku aplikacja (.exe), opis pliku Slideshow PlugIn for IrfanView,

Jeżeli to plik exe to znaczy że program slideshow oraz zdjęcia zostały upakowane do jednego pliku. Może być ciężko :?

Najprościej to printscreen in ctrl+V do programu graficznego - ale rozdzielczość będzie ekranowa.

Drugi sposób to próba “rozebrania” pliku exe. Spróbuj użyć programu ResHacker (znajdziesz go w google). Wskazujesz w nim plik exe a program pokazuje dołączone do niego zasoby (bitmapy, kursory itp).

Próbowałem rozwiązania “ambitniejszego”, ale nic z tego ponieważ pojawia się This file has a non-standard resouce layout

Thas probably been compressed with an “EXE- compressor”

przeczytałem gdzieś, że mam problem, bo jest dodatkowe zabezpieczenie

do tego użyłem programów ResEdit, XN Resourceeditor, o nic :frowning: , może jakieś inne pomysły?? :shock:

Kurcze szkoda że nie mam takiej prezentacji, wtedy bym spróbował sam pogrzebać. Z komunikatu wynika że całość jest spakowana i rozpakowuje się w locie, może UPXem? Możesz podejrzeć plik w notatniku, lub lepiej F3 w TotalCMD?

Czy gdzieś na początku widzisz słowo UPX? Jeżeli tak, to trzeba ściągnąć z netu program UPX i wpisać UPX -d nazwapliku.exe

Taki rozkompresowany plik dopiero do ResEdita.

Teksańska :stuck_out_tongue: