Jak rozdzielić płytkę DVD an 4 cd?

Witam ! Znajomy ( no przyznam bieda piszczy) dostał od wojka gre na DVD a nie ma stacji DVD więc pytam sięw jego imieniu jak taką płytkę rodzielic na 4 cd?

szczerze mowiac … TO NIE WIEM

Można zrobić obraz płyty i podzielić go np. Winrarem czy innym programem do dzielenia plików,nagrać na płyty,zgrać u kolegi na dysk połączyć wszystkie części i zamontować w wirtualnym napędzie,chyba że płyta ma jakieś zabezpieczenia to może obraz nie zadziałać.

To po co odpowiadasz?

A do podziału płyt proponuję to.

Wypróbuj program Auto Gordian Knot. Wedlug mnie to jeden z lepszych (i darmowy) do tego typu dzialan

jak nie ma stacji dvd to jej nie podzieli zadnym programem bo napęd cd jej nie odczyta

Hmm a nie lepiej kupic sobie odtwarzacz DVD do kompa :stuck_out_tongue:

Ale może Jajon to za niego zrobi jeśli bedzie tak dobry :stuck_out_tongue: i jeśli posiada nagrywarke DVD/CD :wink:

w alkohol 120% jest funkcja dziel obraz co 650 MB 700MB … wiec moze tam to zrob :slight_smile:

a to bedzie chodziło? wiecie 1 plyta sie włącza isntalowanie potem prosi o 2 a gre sie wlaca 4 plyta. Cos takigo to bedzie?

Proponuję zrobić np obraz płyty, podzielić takim windowsem commanderem na części 700mb i nagrać na płyty. Potem scalić i gotowe

Tak jak napisał hevet

Zapisz obraz płyty na kompa (np. nero), kliknij prawym na niego, weż “dodaj do archiwum” i na samym dole wpisz wielkość na jaka ma dzielić (“liczba woluminów”) w bajtach!! gdy juz se podziela nagraj karzdą czesć na cd, puźniej daj koledze żeby wgrał te części na kompa z cd i wypakuje na dysk puźniej zainstaluj daemon tool’a i daj mu obraz tej płyty i po sprawie :slight_smile: