Jak rozjaśnić ekran?

Witam

Działa mi do tej pory taka opcjal, że klikałem fn + F5 bądź F6 i mogłem rozjaśniać albo przyciemniać ekran, jak również przyciszać i podgłaśniać głos klikając fn + f10 f11. Opcja z głosem działa, natomiast z obrazem nie.

pomocy

Z jakim sprzętem mamy do czynienia? Reinstalacja sterowników była robiona? Przywracanie systemu?

Nie była robiona reinstalacja sterowników. Nie było robuione przywracanie systemu. Laptop Asus windows 8, nom a od 2óch dni już windows 10

a napisz czy jak próbujesz przyciemnić / rozjaśnić ekran to czy widzisz wtedy stosowną ikonkę tak jakby się jasność zmieniała tylko, że fizycznie nic się nie dzieje? Jeśli tak to spróbuj w managerze urządzeń wywalić sterowniki od grafiki intela i drugiej karty jeśli masz a potem daj odświerz i niech sterowniki się poniownie zainstalują. Ja tak mam na laptopie w pracy tylko, że lenovo. No i 2 kwestia czy te problemy zaczęły się po uaktualnieniu do windows 10? Jeśli tak to wejdź na stronę asusa i sprawdź czy nie ma nowszych sterowników do obsługi klawiszy dodatkowych i przeznaczonych do Windows 10