Jak rozkodować router?


(Maniek 6108) #1

siema, miałem internet radiowy i router i zmieniłem sobie neta na neostrade i gościu, który był u mnie to wszystko montować powiedział, że jak chce znów podłączyć router to muszę go najpierw rozkodować, lecz nie wiem jak... pomoże ktoś ?


(Mail) #2

Możesz opisać wszystko po polsku lub angielsku w logicznej kolejności i napisać jaki masz sprzęt?Bardzo ułatwi to zrozumienie problemu.


(Agatonster) #3

maniek6108 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Maniek 6108) #4

no teraz dostałe od tp Combo ZTE: http://www.tp.pl/prt...y/?_prod=688307

i czy da radę żeby z tego modemu puścić krotki kabel do mojego routera: TP-Link TL-WR543G: http://www.mastec.pl...tl-wr543g\_7.jpg i z niego kabel do kompa ? jeśli nie da rady to spoko, bo i tak zamierzam go sprzedać kumplowi, tylko muszę go jakoś rozkodować bo jemu nie pójdzie bo ma innego neta... i właśnie nie wiem jak to zrobić...


(Mail) #5

1.Link nie działa

2.Jle masz kompów?Jeśli 1 a to częściowo wynika z tego co napisałeś to po co ci router?

3.O co chodzi z tym rozkodowaniem?Jeśli oddajesz komuś router to zresetuj ustawienia wg instrukcji i on sobie go skonfiguruje po swojemu,

4.Zamiast dodawać kolejny post mogłeś edytować pierwszy.


(Frog) #6

maniek6108 , byłeś o coś proszony!

Popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif