Jak rozłączyc słuchawki bluetooth z konola?


(Scraw) #1

Witam mam słuchawki firmy Pretigio próbowałem sparowac je z PS4 jednak wyskoczył komunikat że konsola nie działa z audio bluetooth, teraz jednak w urządzeniach nie wyskakują mi te skuchawki i nie mogę rozłączyc pary żeby połączyć z czyms innym. Po za tym po podłączeniu słuchawek do kontrola dzwiek się na nie nie przenosi jedynie gdy ustawiem poziom głośności w ustawieniach. Proszę o pomoc zwłaszcza z rozlaczeniem słuchawek.


(gwynnbleid) #2

Wejdź w ustawienia> urządzenia i tam powinieneś mieć słuchawki. Wchodzisz na nie i dajesz rozłącz. Powinny się wyświetlić.

 


(Scraw) #3

Właśnie ich nie ma i w tym cały problem xD i one nie łączą się z konsola są jedynie sparowane ale nie połączone 


(gwynnbleid) #4

Hmm, a nie możesz ich sparować kablem USB? Albo spróbować sparować ich z jakimś innym urządzeniem, ale kiedy konsola jest wyłączona. Dla pewności wyłącz ją z prądu i spróbuj chociażby je sparować z laptopem. Poza tym chyba w zestawie dostałeś jakiś soft do nich. Może musisz popatrzeć w ustawieniach słuchawek. Zawsze możesz je rozładować do końca. To też powinno pomóc. 


(Scraw) #5

Soft? Hmm nie rozładuje bo nie odtwarzają ;-; używam ich jedynie na tel. Spróbuję z odłączeniem konsoli. Próbowałem sparowac z innym ale żadne ich nie wyszukuje. Po podłączeniu przez USB do konsoli poprostu się laduja


(Scraw) #6

Odłączylem konsole i nadal to samo nigdzie nie wyszukuje mi słuchawek 


(Lamerq2) #7

nie ma gdzieś w instrukcji do słuchawek jak wejść w tryb parowania? pewnie jak włączasz słuchawki to próbuje się połączyć z konsolą zamiast szukać innych urządzeń :slight_smile:


(Scraw) #8

No tak dokładnie a tryb parowania jest tylko tyle że dioda mruga na czerwono. Teraz na niebiesko bo chcą połączyć się z konsola a ta nie nie odpowiada i nie mogę  " usunąć " urządzenia