Jak rozmawiać przez mikrofon w CS 1.6

Witam !!

Mam pytanko jak rozmawiac przez mikrofon w Counter Strike 1.6, wiem że przyciska sie klawisz ,k’’ i pojawia mi się taki głośniczek ale mnie inni nie słyszą zaznaczam ze przez skype moge normalnie rozmawiac wie ktoś jak to zrobić ??

Z góry dzięki za odpowiedź

Zobacz w opciach czy masz wszystko dobrze

Podgłośnij wszystko na maxa w opcjach.

Wpisz w konsoli:

Może masz dwie karty dźwiękowe naraz?

(zintegrowana+pci)

Dzięki już wszystko git jeszcze musze troche ustawic mikrofon zeby mnie lepiej słyszeli.

I mam jeszcze jedno pytanko w sprawie CS 1.6 Wiecie czemu jak wpisuje IP żeby mi dodało server do ulubionych to nie pojawia się na liście a jzelei normalnie wybieram server z listy i dodaje do ulubionych jest wszystko dobrze

Prawdopodobnie to jest serwer niepubliczny, albo to wina non-steam…

WITAM. MAM PROBLEM Z MIKROFONEM W cse 1.6. mikrofon dziala w systemie ale jak wejde na serVer to slysze siebie ale inni nie slysza . RATUJCIE , POMOZCIE BO NIEWIEM CO ZROBIC . Z GORY DZIEKUJE

MARKO002 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.

Wydzielono.

Jestem nowy i cienki więc pytam się co zrobić żeby rozmawiać przez mikrofon w cs 1.6

Wiem tylko że muszę zainstalować skypa i co dalej?

proszę o pomoc

Nie musisz nic instalować co wy gadacie jak się nei znacie w ustawieniach mikro się go włancza i podgłasza a jeżeli nei chodzi w cs a na skype tak przeinstalowujemy cs dlaczego ponieważ ja tak miałem i pomogło :wink:

Nie trzeba żądnego skype instalować aby gadać w CS 1.6. :slight_smile:

Trzeba sobie popatrzeć w opcjach voice i ustawić głośność mikro bo możliwe, że może być poprostu wyciszony a później jak już grasz przytrzymujesz przycisk “k” jeżeli chcesz coś powiedzieć i tyle.

Cała filozofia :smiley:

Mam podobny problem.Na Skape czy rożnych programach słychać mnie,ale na CSS nikt mnie nie słyszy.Mam w opcjach wszystko dobrze ale w test mikro nie działa.Co robić?

Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi.:slight_smile:

Spróbuj przeinstalować sobie cs albo wróć do ustawień domyślnych. :slight_smile: :smiley: :smiley:

Powinno pomóc. 8)

nie działa u mnie a wszystko jest dobrze

ej mam mam problem ! pomórzcie!..nie slychac mnie przez mikrofon w cs 1.6 wszystko jest ok ale w test mikro nie dziala!a na skype mnie slychac normalnie!z gory dzieki

no ja mam wszystko dobrze ale nikt ze mno nie rozmawia

Słuchajcie mam Problem Kupiłem Słuchawki z MIkro tylko że one są na USB , i jak gram w cs 1.6 chce cos powiedzieć to mnie nie słychać. Wiem że trzeba K nacisnąć i nawet w ustawieniach voice wszystko na max ustawiłem. Pomóżcie prosze :smiley: :smiley: :smiley:

Z góry dzięki… :smiley:

Przepraszam, że się podpinam pod temat ale mam trochę inny problem, otóż mam mikrofon na usb, niestety nie działa on w CS 1.6 nie mam pojęcia co mam zrobić dlatego proszę o pomoc społeczność, z góry dziękuje za odpowiedz

Zainstalowałeś stosowne sterowniki do mikrofonu ?
O jakim modelu piszesz ?
Jaki system, wersja ?

Słuchaj, miałem dokładnie taki sam problem jak ty. Znalazłem sposób, który mi pomógł. Wchodzisz w panel sterowania dźwięk, nagrywanie i teraz najważniejsze wyłączasz wszystkie mikrofony i karty dźwiękowe a zostawiasz tylko tę, która odpowiada za słuchawki, czyli po prostu mikrofon przy słuchawkach.Wszystko zapisujesz i gitarka, może Ci to pomoże :slight_smile: