Jak rozpakować niekompletne archiwa?

Wie ktoś czy da się rozpakować nie kompletne archiwa rar (podzielone rarem lub total commanderem) jeśli są podzielone powiedzmy na 10 a mamy tylko 9 pierwszych?

Czy jest jakiś sposób żeby scalić i ropakowć tylko tą część co mamy?

jeśli masz spakowany jeden plik to nie

mikord ściągnąć brakująca część 8)

Przy braku jednej z części archiwów paker będzie sie o nie dopominał.

a jeśli brak ostatniej części?

Jak rozpakowywujemy jakieś archiwum (podzielone) to to archiwum się gdziś rozpakowuje i scala i pomyślałem sobie - jeśli przerwe w trakcie np. wyłoncze kompa to będe miał chociaż tą część rozpakowaną ale nie wyszło tzn nie znalazłem tej części. Może da sie jakoś pokombinować żeby mieć chociaż tą część?

nie da!

Mi się wydaje, że jeżeli jest tam dużo tych plików, to z tych 9 pierwszych się one wypakują np. na D:\ i w momencie gdy zapyta o 10 część skopiuj to co się wypakowało do tej pory np. na pulpit i będziesz miał ;]

nie da sie tak przerabialem to wczoraj za zadne skarby nie uzuskalem choc czesci z wielu plikow :?

i ile kojarze jesli dzielisz plik w totalu to tworzy jeszcze jeden dodatkowy, zapewne znajduje sie w niej suma kontrolna, bo rozważ sytuacje gdzie masz 10 właściwych, a ty masz tylko 9. Jesli pliki maja format czesc.0x gdzie x to liczba całkowita :slight_smile: mozesz sobie dorobic plik czesc.10 i tak nie ruszy :slight_smile: