Jak rozpakować niekompletne archiwa?

(Mikord) #1

Wie ktoś czy da się rozpakować nie kompletne archiwa rar (podzielone rarem lub total commanderem) jeśli są podzielone powiedzmy na 10 a mamy tylko 9 pierwszych?

Czy jest jakiś sposób żeby scalić i ropakowć tylko tą część co mamy?

(MaciejP) #2

jeśli masz spakowany jeden plik to nie

(fiesta) #3

mikord ściągnąć brakująca część 8)

Przy braku jednej z części archiwów paker będzie sie o nie dopominał.

(Mikord) #4

a jeśli brak ostatniej części?

Jak rozpakowywujemy jakieś archiwum (podzielone) to to archiwum się gdziś rozpakowuje i scala i pomyślałem sobie - jeśli przerwe w trakcie np. wyłoncze kompa to będe miał chociaż tą część rozpakowaną ale nie wyszło tzn nie znalazłem tej części. Może da sie jakoś pokombinować żeby mieć chociaż tą część?

(MaciejP) #5

nie da!

(Ford Fokus) #6

Mi się wydaje, że jeżeli jest tam dużo tych plików, to z tych 9 pierwszych się one wypakują np. na D:\ i w momencie gdy zapyta o 10 część skopiuj to co się wypakowało do tej pory np. na pulpit i będziesz miał ;]

(Aju) #7

nie da sie tak przerabialem to wczoraj za zadne skarby nie uzuskalem choc czesci z wielu plikow :?

(system) #8

i ile kojarze jesli dzielisz plik w totalu to tworzy jeszcze jeden dodatkowy, zapewne znajduje sie w niej suma kontrolna, bo rozważ sytuacje gdzie masz 10 właściwych, a ty masz tylko 9. Jesli pliki maja format czesc.0x gdzie x to liczba całkowita :slight_smile: mozesz sobie dorobic plik czesc.10 i tak nie ruszy :slight_smile: