Jak rozpakować plik .mrimg (Macrium Reflect)?

Mam taki problem. Zrobiłem obraz partycji recovery z laptopa programem Macrium Reflect (w formacie .mrimg). Później jeden z plików na tejże partycji uległ uszkodzeniu i jakiekolwiek próby ponownego zrobienia obrazu całej partycji lub skopiowania z niej plików kończą się niepowodzeniem. Wygląda na to, że w obrazie .mrimg, który zrobiłem, jest jedyny nieuszkodzony egzemplarz owego feralnego pliku. Czy jest jakiś sposób na rozpakowanie tego obrazu? Myślałem, żeby odpalić komputer z płytki startowej Macrium Reflect i potem próbować przywrócić system z pliku .mrimg, ale: 1) nie wiem, czy to by rozpakowało archiwum; 2) wiązałoby się to chyba z koniecznością reinstalacji systemu. Czy jest jakiś prosty sposób na rozpakowanie archiwum .mrimg?

Tutaj http://www.macrium.com/default.aspx napisane jest: Restore individual files and folders Create a ‘Virtual’ drive in Windows Explorer and recover selected files and directories using simple copy and paste operations.

A teraz spójrz na obrazek - http://i1-win.softpedia-static.com/scre … 1345877336 Restore > Expolore Image. Czaisz co masz zrobić?

Hm, coś jest nie tak… Wskazuję wybrany obraz w Macrium Reflect, korzystając z funkcji “Explore Image”, ale okienko “OK” pozostaje nieaktywne. Więc nie mogę posunąć się dalej.

Dodane 17.09.2012 (Pn) 19:46

Już doszedłem do tego, co źle robiłem.

Wszystkie potrzebne pliki skopiowałem, Rychu - Wielkie Dzięki za pomoc! :smiley: