Jak rozpakować plik .rar z hasłem nie znając hasła?

Cześć.

Mam następujący problem. Kiedyś spakowałem pliki w archiwum .rar i ustawiłem hasło. Teraz nie mogę sobie go przypomnieć. :smiley:

Tak jak w temacie. Czy ktoś z was potrafi to zrobić? A jak tak, to jak?

Proszę o pomoc!

https://www.youtube.com/embed/dsYfE7eOg9U?

Hasło musisz podać, a jak go nie znasz, to musisz go zgadnąć - albo metodą brute-force (zawęź znaki do tych, których mogłeś użyć), albo metodą słownikową (podaj te słowa i ich kombinacje, jakie mogłeś używać w tamtym czasie) - do zgadywania hasła są specjalne programy - poszukaj w necie.

Jeżeli zapomniałeś hasła… a mogłoby być to długie hasło… to najlepiej wyrzucić plik do kosza i zapomnieć o nim… Metodami oferowanymi przez programy można złamać hasło jak się ma super-komputer np Sequoia

w podanym filmiku przez p19koz jest pokazany tak prosty przykład, że znalezienie rozwiązania nie zajmuje dużo czasu… w przypadku długich haseł… z literami (w tym DUŻYMI), cyframi, i różnymi znakami przy nawet kilku znakach złamanie może zająć kilka godzin… a kilkanaście znaków… - kilka dni

Zawsze zastanawia po co ludzie tacy jak Seq 23 pisza rzeczy o ktorych pojecia nie maja? nie ma nic prostrzego od rozpakowania zahaslowanego archiwum… wystarczy pobrac http://www.instalki.pl/programy/pobierz/Windows/odzyskiwanie_danych/Advanced_RAR_Repair.html?mid=3240 i wykonac naprawe pliku rar co powoduje jego rozpakowanie :slight_smile: sposob rozwiazuje temat :slight_smile: sprawdzane wielokrotnie…

W życiu, bzdury Waćpan piszesz. Po to się pakuje z hasłem, żeby osoby postronne, nie znające tego hasła, nie mogły dostać się do tych danych. Więc żaden program do naprawy archiwów RAR tych danych nie wypakuje! Jedynie pomoże tu program do łamania hasła takiego archiwum, ale operacja taka jest bardzo czasochłonna i jeśli nie masz pojęcia, jaką postać ma szukane hasło, masz małe szanse go zgadnąć.

pogrubiony tekst Pablo_Wawa widac ze nie znasz sie w ogole, wlasnie ten program tak dziala, doucz sie zanim kogos nazwiesz glupim