Jak rozreklamować swoje forum?

Tak jak w temacie. Mam od niedawna Forum i chciałbym je jakoś rozreklamować. Forum poświęcone jest muzyce Rockowej a jego adres to XXXXXX, i zastanawiam się w jaki sposób mogę zwiększyć liczbę userów odwiedzjących forum i generalnie jak je odpowiednio rozkręcić… Jakieś porady ??

======================

Asterisk

Wydrukuj 10000000 ulotek i rozsyp je samolotem nad większymi miastami ;]

Może jakieś bilbordy na budynkach :hmmm:

Na pewno nie reklamując go na tym forum :!: :mrgreen:

Udostępnij adres swojego forum w różnych wyszukiwarkach internetowych.

Ja to bym zrobił tak… Fotografujesz swą powiedzmy sąsiadkę kiedy opala się na tarasie bądz balkonie… Następnie robisz z tego duże zdjęcie na pełny ekran… i kolejno doczepiasz do forum jako plik pod tytułem PROMOCJA - ale zdjęcie będzie zupełnie zakryte czarnym tłem… W tytule PROMOCJA - piszesz o co idzię-… i tak - każdy nowo przybyły user (oczywiście zarejestrowany) to jeden kwadracik odsłaniający zdjęcie… Takich kwadracików czy też punktów może być 100… 1000 a nawet 10000 . Możesz w taki sposób spokojnie przebić i to forum… Ja mogę być na tym forum jak poprosisz modem honorowym…

Zakręć się wokół Regulaminu tego forum - zwłaszcza wokół punktu 1.3 :stuck_out_tongue:

POZYCJONOWANIE

czytanie i szukanie nie boli …jak ma jeden z forumowiczów w podpisie

więcej nie napiszę …nie będę zdradzał tajników :stuck_out_tongue:

Reklama w firmach mailingowych .

Nie będę robić SPAMu i adresów nie podam :stuck_out_tongue:

Ale np:

***********************

:lol:

=============

monczkin

Wyrwi kartke z zeszytu => Flamastrem napisz adres => idz do warzywniaka => przyklej na okienko i gitara


A tak na poważnie , to może darmowa reklama w necie

Njalepsza reklama w TV Trwam. Podobno telezakupy mają u nich rekordowe zyski. A więc to co w TV Trwam to ich widzowie kupują.