Jak rozwiązać umowę,zdjęcie simlocka

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi ;)) już wiem że nie warto :stuck_out_tongue: Lol ;D

O kosztach rozwiązania umowy najlepiej idź do salonu plusa i dowiedz się wszystkiego.

Twój telefon zapewne ma simlocka więc trzeba będzie go zdjąć - zrobią to w każdym komisie za 30 - 50 zł.

Starter oczywiście można kupić (jeśli z innej sieci uprzednio trzeba zdjąć simlocka).

Chociaż jeśli koszty zerwania umowy będą dość duże to na Twoim miejscu dociągnąłbym te dwa lata w plusie :wink:

Skoro masz umowę na 3 lata to nie możesz zerwać jej wczesniej, gdyż zapłacisz karę

Po upływie terminu zawarcia umowy operator zdejmie Ci simlocka za darmo w salonie firmowym

Możesz kupić starter Heyah, ale by używać go w tym telefonie musiałbyś zdjąc simlocka “prywatnie”

koszt rozwiązania umowy z plusem około 650 zł z tego co pamiętam kiedyś lecz teraz przy umowie na 3 lata może być nawet więcej…

na mojej umowie jest napisane ze 600zł kara (mix plus; 36 miesięcy po 30zł )

=]

A ciekawe jakby np. wziąć w orange nokie N70 za 1 zł (jest warta 1000zł), zerwać umowę, zapłacić 600 zł kary, sprzedać na aukcjach wielkiego ALL’a i 4 stówki w kieszeni :lol:

Ale oczywiście jest to pewnego rodzaju oszustwo więc nie popieram :stuck_out_tongue:

no jak masz mixa to prędzej możesz ale jak masz mixa to nie kończyłbym tego tak tylko kupił za tą kasę karty i rozmawiał… a po wykupieniu 36kart umowy nie będzie :slight_smile:

BTW. czy podczas zerwania umowy nie należy oddać telefonu?

Pewnie nie trzeba, bo właśnie te 6 stówek to kara za to że dali Ci telefon za złotówkę, a ty zrywasz umowę i nie chcesz płacić abonamentu.

To jest na bank czy Tobie tylko tak się wydaje :lol: ?

Moim zdaniem zrywam umowe to zrywam umowę i tym samym nie mam nic wspólnego z “orencz”, a telefon wzięty w promocji powiedzmy zgubiłem, i co wtedy?

No dobra rzeczywiście taka sytuacja może się zdarzyć, ale niech teraz napisze ktoś kto w 100% jest pewny iż telefonu nie należy wracać :smiley:

aju zadzwoń pod *100 (z telefonu z orange) do miłej pani z biura obsługi :stuck_out_tongue:

aju pewnie pojdziesz do Orange i tak zrobisz cO ? :stuck_out_tongue:

Nie mam telefonu w orange tylko w erze ;]

:lol:

A tam napiszę do nich maila :mrgreen:

Jutro rano w magazynach orange będzie o 28122 mniej nokii N70. Hmmm… ciekawe ilu mamy użytkowników forum :stuck_out_tongue: ??

aju ja bym nawet nie brał telefonu tak, żeby go później sprzedać. Po co masz być w papierach OrAnge? Zrobisz tak wszędzie i będziesz mógł tylko liczyć na Pre-Paid :mrgreen:

To weź se telefon na babcie :stuck_out_tongue:

Witheld wiem, ale…

I tak się nie opyla dla kilku złotych… a chodzić i tracić nerwy z papierami.

:arrow: N70.

Nic konkretnego na tym nie zarobi ;]

Przecież jest za złotówkę:P

ed287808cb33652em.jpg

P.S

Idę na rower bd. później.