Jak schować ikonki,foldery co są na pulpicie w jedno

tak jak w temacie

mam dużo ikonek,folderów na pulpicie,szukam jakiegoś fajnego programu,co można za jego pomocą,zrobić np; u góry samej na pulpicie jakiś paseczek,i na przykład do niego wrzucam,programy,filmy,gry,itp i za jednym kliknięciem,myszki,to co chcę to otwieram,kurcze nie wiem czy mnie zrozumicie, o co mi chodzi :frowning:

wiesz co, ja bym nie szukał żadnego programu, tylko po prostu wszystkie ikony i skróty do ulubionych filmów, gier etc wrzucił w jeden folder. Potem lpp i przeciągnął ten folder do górnej krawędzi ekranu i tyle;P zrobi się taki paseczek, który będzie wyświetlał zawartość folderu;p

alfa78 może program RocketDock, ObjectDock, ale one chyba za dużo nie pomieszczą.

nie rozumie :o jaki paseczek??

co to??

jakbyś te foldery w rządku ułożył to by powstał paseczek :stuck_out_tongue:

Wrzucasz co potrzebne w jeden folder i przesuwasz je na maxa na samą górę pulpitu. :wink:

Wygląda to tak:

:arrow: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … e4cde.html

alfa78 czy chodzi ci o taki pasek na pulpicie, na ikony folderów na tym pasku, można przesuwać ikony i przez to wrzucać do folderów.

0ce07baaec9b6954med.jpg

??

tak o to mi właśnie chodzi :wink:

to też ciekawe :wink:

alfa78 prawym na pasku zadań w pustym miejscu ->Paski narzędziowe -> nowy, wskazujesz folder, w którym będzie zawartość paska narzędziowego. standardowo pasek zostanie umieszczony na pasku zadań. Przesuń go na pulpit, a następnie przesuń do górnej krawędzi pulpitu. kliknięcie prawym w pustym miejscu paska narzędziowego otwiera menu kontekstowe, w którym możesz zmienić różne opcje paska.

RocketDock

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1993&t=58

ok zrobiłem tak :wink: a mam następne pytanko:( chcę więcej takich folderków co mogę po swojemu je nazwać,i wrzucić co chce,bo to co mi podałeś to są tylko 3 foldery taki jak; My skype pictures,moje dokumenty,i nie pamiętam 3-go:( ale mi chodzi jak dorzucić następne,zmieniając tytułu /nazwę/ i wrzucając np;do nich filmy,do następnego folderu gry,itp wież o co mi chodzi?? :oops:

Złączono Posta : 12.08.2007 (Nie) 11:37

grzegorzch okej dałem sobie już radę,mam tak jak chciałem czyściutko na pulpicie,w jednym paseczku u góry pulpitu :wink: wielkie dzięki Tobie,i wszystkim co podpowiadali mi :lol:

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 17:24

grzegorzch a jak można zmienić,i czy oczywiście da się zmienić ;kolor,wzór tzn jakieś nie płaski pasek ,tylko pól okrągły itp.bo wygląda jak pasek z windowsa 98, proszę da radę???

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 17:25

chyba że ktoś inny wie to niech pomoże :wink: