Jak schować/usunąć ikonę PL z paska zadań

Hallo

Mam takie pytanie do rzeczoznawców.

 

Na pasku zadań widnieje ikona/znaczek PL. Niepotrzebnie. Czy jest możliwość jego ukrycia/usunięcia? Nie znalazłem takiej możliwości. 

 

Pozdrawiam/Yan Torun

to jest tam gdzie zmienia się język wpisywania??

Domyślam się ze nie masz tego znaczka. Tez ciekawe dlaczego u mnie jest. To jest na dolnym pasku  po prawej stronie.  Nic się tam nie wpisuje lecz przełącza język polski programisty na ten drugi.

Yan

Czytaj i nie pisz na przyszłość,że nie znalazłeś: Jak wyłączyć ikonę języka

Hej Cedar

Ta możliowść ukt\rycia znaczka PL z paska okazała sie w W10 bardzo zakamuflowana.

W sieci jeszcze jest mało porad dla W 10.

Pozdrawiam Yan

Dziwne, ja ją u siebie pół roku temu schowałem w czasie nie większym niż 10 sekund (robiłem tak już kilkadziesiąt razy po każdej instalacji przeróżnych wersji Windowsa), nawet nie zastanawiałem się jak to zrobić, nie przypominam sobie aby było to w Win 10 w jakiś dziwny sposób wykonane.

 

Niestety pierwszy lepszy link z opisem jak to zrobić nie działa nadal mam to na pasku zadań w windows 7 było to proste jak konstrukcja cepa. Szukam dalej…

 

Edit znalazłem wykonałem http://www.download.net.pl/jak-ukryc-pasek-jezyka-w-windowsie-8-81/n/4033/

Można też tak:

ustawienia>system>powiadomienia i akcje>włączanie i wyłączanie ikon systemowych i wyłączyć wskaźnik wprowadzania