Jak ściągać z rozszerzeniem mp4?

Witam

Mam problem ze ściąganiem teledysków z rozszerzeniem mp4.I chciałam się dowiedzieć za pomocą jakiego programu [mam system vista] mogę ściągnąć teledyski z rozszerzeniem mp4. Nie tylko teledyski. Ale mp4.

jeżeli jest taka mozliwość to proszę o dokładne wytłumaczenie krok po kroku co robic.

A jakiś konkretny koder, bo mp4 to tylko kontener.

Pewnie potrzebujesz do odtwarzania w telefonie komórkowym lub odtwarzaczu MP4? I tek pewnie parametry ściągniętego materiału nie będą odpowiednie dla urządzenia. Ściągaj w jakimkolwiek formacie a następnie do konwersji z odpowiednimi parametrami wymaganymi przez urządzenie użyj tego programu: http://www.dobreprogramy.pl/Free-Studio … 12679.html

Kiedyś gdzieś widziałęm program do ściągania plików z popularnych serwisów jak YT, niestety kompletnie nie pamiętam co to było (chyba widżet do opery). Ewentualnie też w pamieci plików tymczasowych przeglądarki znajdziesz plik do konwersji (może mieć dziwną nazwę i rozszerzenie flv)

Pozdrawiam

izazio , ptasior , Opera posiada rozszerzenie https://addons.opera.com/addons/extensi … display=en

Otóż właśnie dokładnie o to mi chodziło. Tyle że mi to nie jest potrzebne, a wiedziałem że takie coś istnieje to napisałem. Co do działania tego się nie wypowiem, bo jeszcze nie używałem.

Lepiej jest wkleić link youtube na tą stronę: http://keepvid.com/

Wciskasz “download” i wtedy masz do wyboru wszystkie rodzaje mp4, 3gp, flv itd. w różnej jakości.

Tylko do tej strony musisz mieć zainstalowaną JAVA i wcisnąć Run jak wyskoczy.

Nie wiem, po tam ta Java, wcześniej działało normalnie, zdaje się że YouTube udostępnia bezpośrednio w MP4, tylko w przeglądarkach korzysta z Flasha (chyba by oficjalnie utrudnić ściąganie, bo prawdopodobnie ten flash tylko odtwarza MP4).

Do firefoxa też jest wtyczka: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/10137/

Programem JDownloader - ściągniesz pliki np z YT i tam są opcje zapisu i wybierasz do jakiego formatu ma zapisać. dowolne linki z filmikamimożesz tak ściągać